REKLAMA

Chcecie porozmawiać o płockim powietrzu? Orlen zaprasza na spotkanie

REKLAMA

Zgodnie z zapowiedzią, koncern zaprasza mieszkańców Płocka na spotkanie, dotyczące ochrony środowiska. Odbędzie się już w następnym tygodniu.

PKN Orlen zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkania z ekspertami w sprawie ochrony środowiska. Pierwsze takie spotkanie odbędzie się we wtorek, 17 stycznia, w Domu Technika przy ul. Kazimierza Wielkiego o godzinie 17.30. O kolejnych spotkaniach, które będą organizowane na innych osiedlach miasta, koncern będzie informował na bieżąco.

– Rozmowy mają dotyczyć środowiskowych aspektów funkcjonowania Koncernu – informuje Biuro Prasowe Obszaru Komunikacji Korporacyjnej PKN Orlen. – Poza specjalistami PKN Orlen, w prezentacji i dyskusji wezmą udział niezależni eksperci, których wiedza i doświadczenie zapewni uczestnikom dostęp do najlepszej wiedzy w tematyce środowiskowej. Spółka zakłada, że spotkania te pogłębią bezpośredni dialog z mieszkańcami i będą doskonałą okazją do racjonalnej wymiany poglądów.Jak dodaje, w najbliższej przyszłości PKN Orlen ma podejmować dalsze kroki w kierunku dobrej komunikacji z płocczanami.

– Koncern będzie podejmował działania w zakresie upowszechniania rzetelnej informacji i przepisów prawa, jako podstawy racjonalnej oraz merytorycznej dyskusji publicznej – podkreśla Biuro Prasowe PKN Orlen.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU