REKLAMA

Budowa wiaduktu – wkrótce zamknięcie torów

REKLAMA

Już od poniedziałku 28 października prace przy wiadukcie mogą spowodować dalsze utrudnienia w ruchu. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość.

PowiązaneTematy

Zatwierdzony jest już plan prac na następny etap budowy wiaduktu.
W poniedziałek 28 października nastąpi zmiana organizacji ruchu w al. Piłsudskiego na jezdni południowej (kierunek do Warszawy). Dojdzie także do wyłączenia prawego pasa (zewnętrznego) od ul. Jesiennej do tymczasowego przejścia dla pieszy oraz wyłączenie lewego pasa w okolicach nawrotki.

Na wtorek 29 października planowane jest wyłączenie dla ruchu pieszego chodnika wraz z jego rozbiórką na odcinku od przejścia dla pieszych przy ul. Jesiennej do przejazdu kolejowego. Będzie trwało wykonywanie przejazdów tymczasowych dla przełożenia ruch związanego z wykonywaniem przesłony przeciwfiltracyjnej (strona południowa).

Zaplanowane jest również wykonywanie ciepłociągu po stronie jezdni południowej i na parkingu przy Al. Piłsudskiego 46. Te prace będą wykonywane w dniach 26 października-23 listopada.W dniu 29 października (wtorek) nastąpią przerwy w dostawie ciepła dostarczonego do budynków przy ulicy Dobrowolskiego, Gintera oraz Piłsudskiego na odcinku do przejazdu kolejowego do Zakładu Energetycznego w godzinach 8 do 20.

W dniach 28-31 października nastąpią utrudnienia na parkingu przy budynkach Piłsudskiego nr 38, 46, 42, 44 w związku z budową ciepłociągu.

Zaplanowane jest także wykonywanie sieci energetycznej od stacji transformatorowej przy ul. Piaska do stacji transformatorowej na osiedlu Międzytorze. Trwają prace przygotowawcze związane z zamknięciem ruchu kolejowego, które odbędzie się w dniach 15-22 listopada.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 0

  1. sffsffewfggf fvdsgsrdg says:

    nareszcie coś dobrego w płocku

  2. patryk says:

    Najgłupszy pomysł w Płocku. Szkoda pisać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU