REKLAMA

Bitwa i dobry rap na Polish Hip-Hop Festival

REKLAMA

W pierwsze dni sierpnia będziemy mogli mówić o dobrym rapie w podwójnym znaczeniu. Podczas pierwszego dnia festiwalu organizatorzy zapraszają na Płocką Bitwę Freestylową, a w trakcie pozostałych dwóch dni, wspólnie z Fundacją DKMS zachęcą do oddawania szpiku kostnego.

Druga Płocka Bitwa Freestylowa odbędzie się w podczas Polish Hip-Hop Festival 1 sierpnia. Jest to kontynuacja legendarnej bitwy, która odbyła się w Płocku w 2001 roku pomiędzy Obrońcami Tytułu, a GibGibon Składem.

Bitwa rozegra się w trzech etapach:
1) Preeliminacje i początkowe walki odbędą się w czwartek (1.08.2013) w centrum miasta na mobilnej scenie w podwórku za dawnym „Metalowcem” a obecnie nową siedzibą Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, ul. Tumska 13, start o godz. 15.
2) Półfinały w piątek (2.08.2013) na scenie głównej, pomiędzy koncertami artystów.
3) Finał i rozdanie nagród w sobotę (3.08.2013), podobnie jak półfinały, na głównej scenie Polish Hip-Hop Festival, pomiędzy koncertami artystów.

Dla osób, które dostaną się do półfinału, organizatorzy gwarantują zakwaterowanie, a zwycięska trójka otrzyma:
1 miejsce – 800 PLN
2 miejsce – 500 PLN
3 miejsce – 300 PLN.Zgłoszenia należy przesyłać na adres: biuro@plhhfestival.pl, w temacie e-maila wpisując „ZGŁOSZENIE BITWA PŁOCKA”, natomiast w treści podając:
– imię i nazwisko
– pseudonim artystyczny
– miejscowość
– telefon kontaktowy, na który zostanie przesłana wiadomość sms, potwierdzająca udział w PŁOCKIEJ BITWIE FREESTYLOWEJ.

Zapisy będą odbywały się również bezpośrednio w dniu i miejscu odbywania się Preeliminacji od godz. 10 do godz. 14. Chęć przystąpienia do udziału w Płockiej Bitwie Freestylowej należy wówczas zgłosić przy wejściu. Bitwę będzie prowadził WUJEK SAMO ZŁO, w jury zasiądą: Bonez, Mateusz „Ematei” Natali.

2 i 3 sierpnia, w trakcie festiwalu odbędą się natomiast Dni Dawcy Szpiku, organizowane we współpracy z Fundacją DKMS, pod honorowym patronatem Prezydenta Płocka.  Więcej informacji już wkrótce.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU