REKLAMA

Będzie zimowa edycja Polish Hip-Hop Festival!

REKLAMA

Emocje związane z festiwalem, który w pierwszy weekend sierpnia pobudził do życia wszystkich fanów polskiego hip-hopu jeszcze nie opadły, a my mamy dla Was kolejne emocje. Muzyka Rap w Płocku zagra także zimą!

Druga, letnia edycja hip-hopowego festiwalu ukazała kunszt organizacyjny i chęć zabawy festiwalowiczów. Wczoraj na fanpage-u Polish Hip-Hop Festival ukazała się informacja o tym, że zostanie zorganizowana również zimowa edycja tego festiwalu. Reakcja mogła być tylko pozytywna po tym, co przeżyliśmy w czwartek, piątek i sobotę (do dziś część naszej redakcji ma chrypę).

Skontaktowaliśmy się z Marcinem Siwkiem, głównym organizatorem festiwalu, który potwierdził wiadomość z facebooka: – Zorganizujemy zimową edycje PLHHF – przyznał. – Decyzję podjęliśmy zaraz po festiwalu. Będzie to coś w rodzaju Polish Hip-Hop Festival Winter Jam – dodał. Marcin nie chce na razie mówić o szczegółach, ale twierdzi, że skoro decyzja została podjęta, to jego ekipa nie ma w zwyczaju wycofywać się. Dowiedzieliśmy się także, że zimowa impreza odbędzie się w miejscu zadaszonym.Zima to dobry czas na tego typu imprezy. Wielu raperów zapowiada premiery swoich nowych projektów właśnie na miesiące kojarzone ze śniegiem, dzięki czemu będziemy mogli usłyszeć dużo świeżego materiału. Szczegóły poznamy wkrótce.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU