REKLAMA

Autobusami dojedziemy przed szpital

REKLAMA

Autobusy linii nr 4 i 24 pojadą od soboty nową trasą. Uruchomione zostaną również nowe przystanki.

Autobusy obu linii pojadą nowa trasą. Z ul. Kolegialnej skręcą w pl. Obrońców Warszawy, ul. Kościuszki, pl. Dąbrowskiego, ul. Warszawską i al. Kilińskiego. Następnie obie linie wrócą na dotychczasowe swoje trasy (linia nr 4 w ul. Wyszogrodzką, linia nr 24 w Al. Jachowicza).

PowiązaneTematy

W przeciwnym kierunku linie skręcą z al. Kilińskiego (przy zoo) w ul. Warszawską przez pl. Dąbrowskiego, ul. Kościuszki do pl. Obrońców Warszawy i dalej do ul. 1 Maja, z której skręcą w ul. Sienkiewicza, i od tego odcinka będą kontynuowały dotychczasowe trasy.

Uruchomiono także nowe przystanki.

  • pl. Obr. Warszawy – na jezdni zachodniej pl. Obrońców Warszawy (między ulicami Kolegialną a Kościuszki, w obydwu kierunkach);
  • Szpital Św. Trójcy – na placu gen. J. Dąbrowskiego (w obydwu kierunkach) – przystanek w kierunku al. Kilińskiego zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu z ul. Zacisze (przy PWSZ), przystanek w kierunku pl. Obrońców Warszawy znajduje się przy siedzibie MOPS.

W związku z powyższym, autobusy linii 4 i 24 nie będą się już zatrzymywać na przystankach: pl. Obr. Warszawy (na ul. Kolegialnej, w zastępstwie zatrzymają się na nowym przystanku na placu Obrońców Warszawy), Gradowskiego (na ul. Kolegialnej) i Misjonarska (na ul. Sienkiewicza).

nowa_trasa_linii_4_i_24Nowa trasa autobusów linii 4 i 24:

  • w drodze z Cm. Komunalnego dotychczasową trasą do przystanku Kwiatka, dalej przez plac Obrońców Warszawy (nowy przystanek) – Kościuszki – pl. Dąbrowskiego (nowy przystanek Szpital Św. Trójcy)  Warszawska – al. Kilińskiego (z zatrzymaniem na przystanku Zoo w kierunku centrum) i dalej dotychczasowymi trasami w kierunku Borowiczek (linia 4) lub Podolszyc (linia 24);
  • w kierunku Cm. Komunalnego dotychczasowymi trasami do skrzyżowania al. Kilińskiego z ul.Sienkiewicza, dalej aleją Kilińskiego (przez przystanek Zoo w kierunku Radziwia) – Warszawska – pl. Dąbrowskiego (przez nowy przystanek Szpital Św. Trójcy) – Kościuszki – pl. Obrońców Warszawy (przez nowy przystanek przed skrzyżowaniem z ul. Kolegialną) – 1 Maja – Sienkiewicza i od przystanku Tumska dotychczasową trasą w kierunku Cm. Komunalnego.