REKLAMA

Audioriverowe nominacje

REKLAMA

Ogłoszono nominacje do European Festival Awards, plebiscytu, w którym internauci wyłaniają najważniejsze wydarzenia muzyczne sezonu. Wśród nominowanych znalazł się płocki festiwal Audioriver. W związku z imprezą, w zupełnie innym plebiscycie, nominację otrzymał też prezydent Płocka.

European Festival Awards to nagrody wręczane przez internautów, którzy głosują za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej na swoich faworytów – najlepsze europejskie festiwale muzyczne lata. W kategorii „Najlepszy średni festiwal” (od 10 do 40 tys. uczestników) nominację otrzymał płocki Audioriver, który konkuruje z takimi imprezami jak: Coke Live Music Festival, Berlin Festival, OFF Festival, czy Global Gathering.

PowiązaneTematy

W zupełnie innym plebiscycie, za Audioriver, nominowany został prezydent Płocka, Andrzej Nowakowski. Chodzi o magazyn Brief, który od kilku lat honoruje osoby, które przyczyniły się do rozwoju sektora, w którym działają. Prezydent Płocka otrzymał nominację w kategorii „Manager marketingu miejsc” za „pokazywanie, że warto współpracować i wspierać wydarzenia kulturalne. Szczególnie za działania związane z festiwalem Audioriver, który przynosi miastu więcej zysku i większy rozgłos niż niejedna kampania reklamowa”.

Wyniki plebiscytu magazynu Brief poznamy już dzisiaj, w środę 2 października i zostaną one ogłoszone na oficjalnej gali urodzinowej magazynu. Natomiast głosowanie w European Festival Awards trwa do piątku, 1 listopada. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 15 stycznia 2014 r. Każdy, kto odda głos, ma szansę przeżyć festiwalowe Lato Marzeń, zdobywając dwa bilety na każdy zwycięski festiwal. Po wypełnieniu dodatkowej ankiety, uczestnicy biorą także udział w losowaniu iPada.