REKLAMA

Audioriver zaprasza do współpracy. Nie chodzi o muzykę

REKLAMA

Już 15 lat w Płocku odbywa się festiwal muzyczny Audioriver. Impreza z czasem rozszerzyła się o panele dyskusyjne, pokazy artystyczne i wiele innych wydarzeń. Organizatorzy szukają chętnych do współpracy w tej dziedzinie.

W tym roku odbędzie się jubileuszowa, 15. edycja Audioriver, podczas której wystąpi wielu znanych i cenionych artystów ze świata muzyki elektronicznej i alternatywnej. Wśród dotychczas ogłoszonych wykonawców są już takie gwiazdy jak Gorgon City, Orbital i ZHU. Od lat festiwal składa się jednak nie tylko z koncertów, ale i wielu dodatkowych aktywności, takich jak panele dyskusyjne, warsztaty czy targi muzyczne.

Organizatorzy Audioriver właśnie rozpoczęli nabór do tegorocznej dziennej części wydarzenia, która jest świetną okazją, aby zaprezentować swoją działalność przed wielotysięczną publicznością.

– Audioriver to festiwal wielowymiarowy, dlatego zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą pokazać światu swoje pomysły, reprezentują ciekawe lub ważne inicjatywy albo posiadają zdolności artystyczne i chcą je wykorzystać przy organizacji naszego jubileuszu. Tworzysz instalacje? Prowadzisz ciekawy warsztat? Reprezentujesz organizację pozarządową? A może jesteś autorem/autorką interesującej wystawy? Chętnie połączymy siły i być może pomożemy w rozwinięciu Waszych projektów i talentów. Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły! Nawet te najbardziej szalone i nietypowe – mówił Piotr Orlicz-Rabiega, szef festiwalu Audioriver.

Stowarzyszenia, organizacje pozarządowe, kluby, wytwórnie i inne inicjatywy, mają szansę zaprezentować swoją działalność wielotysięcznej publiczności Audioriver. Do współpracy z festiwalem mogą zgłosić się też artyści, performerzy, studenci uczelni plastycznych czy osoby, które chcą po prostu wykazać się swoją kreatywnością lub mają pomysł na ciekawą aktywność.

Wszyscy, którzy są zainteresowani współpracą z Audioriver mogą wysyłać zgłoszenia na adres sobotka@audioriver.pl. W wiadomości należy napisać kilka słów o sobie, swoich realizacjach i przede wszystkim opisać proponowany projekt, który byłby częścią 15. edycji Audioriver.Festiwal Audioriver odbędzie się w Płocku w dniach 24-26 lipca 2020 r.

Artyści ogłoszeni do tej pory:

Artbat, BICEP live, Bryan Gee ft. **MC Felon, Catz ‚n Dogz, Dr. Rubinstein, Fred V, Gorgon City, Joyhauser, Kas:st live, Lane 8, Len Faki, Mathame, Orbital, Paula Temple b2b SNTS, Spor, The High Contrast Band, Viper Diva (Shlømo & Hadone) live, VTSS, Zardonic & Fickle6 present Takeover oraz ZHU.

Wejściówki na festiwal można zdobyć za pośrednictwem serwisu eBilet.pl oraz w wybranych punktach stacjonarnych w całej Polsce.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU