Tłumy pod sceną, zabawa na starówce i występy największych gwiazd muzyki elektronicznej – to kolejne dni Audioriver. A to nie wszystko, bo na festiwalowiczów czekało mnóstwo atrakcji, towarzyszących głównej imprezie.

Fani muzyki elektronicznej nie mogli narzekać na brak atrakcji. W piątek koncerty zakończyły się o 5 nad ranem, a w sobotę już od 10.30 na rynku Starego Miasta czekali na nich wystawcy Targów Muzycznych. W strefach chilloutowych, przygotowanych przez niektóre firmy, z powodzeniem można było odpocząć, a przy okazji porozmawiać o wspólnej pasji. Wstęp na targi mieli wszyscy, więc nawet osoby, dla których już zabrakło wejściówek na imprezę na plaży, mogły przyjść i poczuć chociaż namiastkę festiwalu. Na rynku zlokalizowana była także jedna scena, na której wystąpili m.in. Guti live oraz Lee Buridge.

Sobota była również kolejnym dniem Audioriver Fashion Nights powered by Co Jest Grane24. Podobnie jak w piątek, niezależne marki projektantów zaprezentowały się na płockiej plaży. Wśród wystawców znaleźli się m.in. marki B.Lu oraz Patiflora, które słyną z bajkowych festiwalowych wianków i opasek. Nie zabrakło czegoś dla fanów biżuterii, dla których wystawili się Golden Dust, Szarejko czy Sigil Jewels.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji