REKLAMA

Policja poszukuje zaginionego

REKLAMA

Płoccy policjanci poszukują zaginionego Marka Sołdyńskiego, mieszkańca Płocka, który wyszedł z mieszkania i już nie wrócił. 

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzą poszukiwania zaginionego Marka Sołdyńskiego (lat 58), zamieszkałego w Płocku. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zaginiony ma problemy z nadużywaniem alkoholu.

Rysopis: 
Wzrost ok. 173 cm. waga ok. 90 kg, włosy krótkie, siwe, lekko łysiejący, oczy niebieskie. Znaki szczególne: blizna po operacji na lewym łokciu oraz tatuaż „M” i „T” na palcach dłoni.
W dniu zaginięcia ubrany był w bluzę koloru niebieskiego z kapturem, spodnie dżinsowe ciemne oraz buty typu mokasyny koloru granatowego.– Zaginiony w dniu 26 sierpnia wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Nie posiada przy sobie żadnych dokumentów i telefonu – informuje rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek.

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku tel. 24 266 15 66, 24 266 16 00, 24 266 16 01 lub pod nr tel. alarmowych 112 i 997. 

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU