REKLAMA

Znaleziono niewybuch podczas prac ziemnych

REKLAMA

Płocka policja otrzymała zgłoszenie o odnalezieniu niewybuchu podczas prac ziemnych w miejscowości Golanki Górne. Policjanci zabezpieczyli obszar niebezpieczny i powiadomili saperów.

8 października o godzinie 10.30 na Komendę Miejską Policji w Płocku zgłoszono odnalezienie niewybuchu z czasów II wojny światowej. Do odkrycia doszło w miejscowości  Golanki Górne (gmina Bulkowo).

– Otrzymaliśmy informację o odnalezieniu podczas prac ziemnych niewybuchu, prawdopodobnie pocisku moździerzowego z czasów II Wojny Światowej. Niezwłocznie powiadomiona została Jednostka Wojskowa w Inowrocławiu, która podejmie dalsze czynności w celu usunięcia niewybuchu. W trosce o bezpieczeństwo, policjanci zabezpieczają miejsce znaleziska, do czasu przybycia saperów – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, Oficer Prasowy KMP w Płocku.

Płoccy policjanci tego dnia zatrzymali mężczyznę w związku z posiadaniem ponad 200 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Po wykonaniu niezbędnych czynności procesowych, został zwolniony.Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Płocku odnotowali minionej doby w sumie 11 kolizji, z czego 8 miało miejsce na terenie naszego miasta.

Gdzie radar?

9 października policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pełnić będą służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 11-19 na trasie Płock – Gąbin – Słubice – Płock.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU