Pierogi, tradycyjny grill i bigos z niespodzianką. Nasze Lipianki zapraszają na piknik!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Członkowie i sympatycy stowarzyszenia Nasze Lipianki ponownie przygotowali wydarzenie, podczas którego spróbujemy tradycyjnych smakołyków, weźmiemy udział w konkursach czy zrelaksujemy się przy muzyce. VI Piknik w Lipiankach już 12 sierpnia.

Po raz szósty Nasze Lipianki zapraszają na piknik, zaplanowany tym razem w sobotę, 12 sierpnia o godz. 15 na terenie OSP w Lipiankach.

– Czeka na Państwa w tym dniu moc atrakcji, innych niż wszędzie, tworzonych z serdecznością, otwartą dłonią, ciepłym spojrzeniem, zgodnym pomysłem i wspólną pracą ludzi, którym zależy na pokazaniu swojej okolicy właśnie taką, jaka ona jest w rzeczywistości – zaprasza Marzena Nowacka, założycielka stowarzyszenia. – To wyjątkowe miejsce na ziemi! – dodaje z przekonaniem.

Organizatorzy proponują nie tylko miłe spotkanie z dobrymi ludźmi, w atmosferze wesołej zabawy, ale i wiele konkursów, przygotowanych dla różnych grup wiekowych. Będzie więc Konkurs o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Płockiego Lecha Dąbrowskiego w rodzinnym strzelaniu z wiatrówki, Koło Fortuny dla dzieci oraz Konkurs: „ Twoja twarz brzmi znajomo” połączony z inscenizacją znanego wszystkim wiersza – „Ballada o uprzejmym rycerzu”.

– Wręczymy też specjalne podziękowania wszystkim, którzy nam pomagają. Zaprezentują się dla nas Mega Gwiazdy, a powita ich Wójt Gminy Nowy Duninów – Mirosław Krysiak. Będzie z nami też Fundacja na Rzecz Bezpieczeństwa Feniks z quadami i nauką pierwszej pomocy – wymienia Marzena Nowacka.

Nie zabraknie też atrakcji kulinarnych – będzie czernina z ziemniaczanymi kluskami, którą zaserwuje Sołtys Sołectwa Lipianki z żoną, będą pierogi, tradycyjny grill, bigos z niespodzianką, przepyszne ciasta lipiańskich gospodyń, chlebek ze specjalnym smalcem, grochówka, a dla wegetarian leczo z kurkami.

Na zdjęciu Stowarzyszenie Lipianki i Marzena Nowacka (pierwsza z lewej)

W przerwach między konkursami, będzie można pobawić się w rytm wyjątkowo dobranej muzyki DJ BoNo, który od godz. 19 do 23 poprowadzi zabawę. – Będziemy z przyjemnością gościć Państwa w naszych skromnych progach, byście Państwo poczuli się jak w rodzinnym domu. Postaramy się z całych sił, by czas z nami spędzony był zapamiętany mile – zaprasza Marzena Nowacka.

Dołączamy się do zaproszenia – wiemy z autopsji, że w Lipiankach gotuje się bardzo smacznie!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji