REKLAMA

Okradli uczestników Audioriver

REKLAMA

Minionej doby doszło do jednego wypadku i 10 kolizji, w tym 7 w Płocku. Jak się okazuje, okradzione zostały również osoby, które nocowały w namiotach podczas Audioriver.

O wypadku, do którego doszło 31 lipca ok. godz. 10.40 w Słubicach, już informowaliśmy. Miało tam miejsce potrącenie rowerzysty, kierowca uciekł z miejsca wypadku.

PowiązaneTematy

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący nieznanym samochodem typu bus, koloru białego, potrącił 55-letniego rowerzystę zamieszkałego w powiecie płockim – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zdarzenia, rowerzysta doznał obrażeń ciała i został zabrany do szpitala w Sochaczewie. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu. Kierowca busa odjechał z miejsca zdarzenia, policjanci prowadzą ustalenia dotyczące tożsamości kierowcy – wyjaśnia rzecznik.

Potrącił rowerzystę i… uciekłPodczas minionego festiwalu Audioriver, okradziono natomiast osoby, które nocowały w namiotach przy ul. Rybaki.

  • 28 lipca – w niewyjaśnionych okolicznościach doszło tam do kradzieży portfela z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 50 zł
  • 30 lipca – doszło do kradzieży różnych przedmiotów z namiotu. Wartość strat ok. 2.280 zł
  • 30 lipca – w tym samym miejscu, doszło do kradzieży portfela z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 120 zł.