Od piątku zamknięta Kolegialna

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak informuje Urząd Miasta Płocka, na najbliższy weekend zaplanowano zamknięcie ulicy Kolegialnej. Pojedziemy nią dopiero w poniedziałek.

Kolegialna zamknięta będzie od godz. 18 w piątek, 16 września, do około godz. 4 w poniedziałek, 19 września, na odcinku od ul. 1 Maja do pl. Obrońców Warszawy.

Zamknięcie jest konieczne, ze względu na budowę instalacji kanalizacji deszczowej siedziby Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Płocku (ul. Kolegialna 15) oraz odtworzenie nawierzchni jezdni.

Na czas prac zostanie wprowadzony objazd: Kolegialna – Pl. Obrońców Warszawy – Kościuszki – Warszawska – Kilińskiego. Alternatywnie można będzie korzystać z dojazdu do ul. Kolegialnej ulicami: Misjonarska i Gradowskiego.

Zmiana w rozkładzie jazdy autobusów KM

Ze względu na zamknięcie ul. Kolegialnej, na czas przebudowy autobusy linii 0, 2, 4, 7, 8, 15, 19, 20, 21, 22, 24, 29, 33, N1 i N2 zostaną skierowane na trasę objazdową: pl. Obrońców Warszawy – Kościuszki – pl. Dąbrowskiego – Warszawska i ominą przystanki pl. Obr. Warszawy, Gradowskiego i Zoo (tylko w kierunku mostu). W kierunku przeciwnym autobusy kursować będą normalnymi trasami ulicą Sienkiewicza.

Na trasie objazdowej autobusy zatrzymają się na przystankach zastępczych:
– na placu Obrońców Warszawy (jadąc od skrzyżowania ul. Kolegialnej z ul. 1 Maja w kierunku ul. Kościuszki, przy banku);
– na placu Dąbrowskiego (przy szpitalu).

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji