Niedzielne stłuczki, również na rondzie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Spokojna, słoneczna niedziela nie była taką na płockich drogach. Pomimo znacznie mniejszego natężenia ruchu, i w ten dzień dochodziło do kolizji.

Do jednej z nich doszło w niedzielne przedpołudnie, 18 września, na rondzie Wojska Polskiego, w kierunku centrum. Jak poinformował nas czytelnik, zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Z naszych informacji wynika, że nikt nie został ranny.

Na rondzie przez jakiś czas były utrudnienia, ponieważ samochody straży pożarnej i policji, a także uszkodzone samochody zablokowały jeden pas ruchu w kierunku centrum. Dość szybko okazało się jednak, że uszkodzenia aut nie są duże i pomoc straży pożarnej nie jest potrzebna.

Do kolejnej stłuczki doszło na ul. Chopina, na skrzyżowaniu z ul. Dworcową. W tym przypadku również zdjęcia otrzymaliśmy od naszego czytelnika. Nie mamy informacji o osobach rannych, choć uszkodzenia aut były tu dużo większe.

Apelujemy o ostrożność – zdecydowanie lepiej jest spędzić niedzielę w rodzinnym gronie, niż stojąc na skrzyżowaniu z rozbitym samochodem…

 

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać


Ostatnie Informacje

15
UDOSTĘPNIEŃ
Podziel się!
Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Dziękujemy za odwiedziny!
Bądź z nami na bieżąco na Facebooku!
Nie pokazuj tego więcej - JESTEM już fanem!
×
Przeczytam Później
What is a Facebook Save Button?

The save button lets you save the current page to your private list on Facebook for a future use or consultation.
info | close