Najlepsi z najlepszych

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już po raz kolejny odbyła się Międzyszkolna Liga Przedmiotowa, podczas której uczniowie szkół podstawowych rywalizowali ze sobą m.in w historii, języku angielskim, języku polskim, przyrody, matematyki czy polskiego.

Podczas uroczystego wręczenia nagród, które odbyło się 9 czerwca o godz 10 w Gimnazjum nr 5 przy ul. Królowej Jadwigii 4 prezydent miasta Andrzej Nowakowski gratulował wszystkim laureatom, uczestnikom oraz placówkom oświatowym, które przystąpiły do XXIII Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej.

fot. PetroNews

7 kwietnia odbyła się liga przedmiotowa dla klas 6 z historii, języka angielskiego dla klas 5 i z języka polskiego dla klas 4. 8 kwietnia dla klas 6 odbyła się liga z języka angielskiego i przyrody dla klas 5. 21 kwietnia w lidze z edukacji matematycznej wzięły udział klasy 3, z matematyki dla klas 6, przyrody dla klas 4 i języka polskiego dla klas 5. W ostatni dzień rywalizacji 22 kwietnia odbyła się liga z edukacji polonistycznej dla klas 3, języka angielskiego dla klas 4, historii dla klas 5, języka polskiego dla klas 6, matematyki dla klas 5, matematyki dla klas 4 i przyrody dla klas 6.

Z historii klas 6 wyłoniono zwycięzców:
1 DÓŁKOWSKI KAMIL SP 17 punktów 47,0 miejsce 1
2 KRUPA MAŁGORZATA SP 17 punktów 47,0 miejsce 1
3 SZUMAŃSKI JAKUB MACIEJ SP 21 punktów 47,0 miejsce 1
4 OLSZEWSKA MARTA SP P punktów  47,0 miejsce 1
5 PETECKI TOMASZ SP Muz punktów 46,0 miejsce 2
6 KRYSIŃSKI FILIP SP 6 punktów 45,0 miejsce 3
7 STACHOWICZ KONRAD SP 6 punktów 45,0 miejsce 3
8 DERLUKIEWICZ MIKOŁAJ SP 12 punktów 45,0 miejsce 3
9 KOZAKIEWICZ OLIWIA SP 20 punktów 45,0 miejsce 3
10 DOLIŃSKI ANTONI SP 22 punktów 45,0 miejsce 3
11 BARCIŃSKI WIKTOR SP P punktów 45,0 miejsce 3

Z języka angielskiego klas 5 wyłoniono zwycięzców:

1 WOJTYCKA JULIA SP 23 punktów 53,5 miejsce 1
2 PERKOWSKI BARTOSZ SP 18 punktów 49,0 miejsce 2
3 BARTUŚ MIKOŁAJ SP 23 punktów 49,0 miejsce 2
4 SEWRUK EMILIA SP 6 punktów 48,5 miejsce 3

Z języka polskiego klas 4 wyłoniono zwycięzców:

1 PIETRUSZEWSKA AGATA SP 22 punktów 28,0 miejsce 1
2 KOSOWSKI KACPER SP 12 punktów 27,0 punktów 2
3 MATUSZEWSKI MIŁOSZ SP 23 punktów 27,0 punktów 2
4 JAGŁA JEREMIASZ SP 3 punktów 26,0 miejsce 3
5 TOMCZAK AMELIA SP 16 punktów 26,0 miejsce 3
6 WIŚNIEWSKA MARTYNA SP 18 punktów 26,0 miejsce 3
7 NIESŁUCHOWSKA ALICJA SP 21 punktów 26,0 miejsce 3
8 KUBIK MAGDALENA SP P punktów 26,0 miejsce 3

Z języka angielskiego klas 6 wyłoniono zwycięzców:

1 OMIŃSKA ADA SP 22 punktów 56,5 miejsce 1
2 NOWACKA NINA SP 23 punktów 56,0 miejsce 2
3 ORACZEWSKI WIKTOR SP 22 punktów 53,0 miejsce 3

Z przyrody klas 5 wyłoniono zwycięzców:

1 PUSZKAREW KAMIL SP 18 punktów 43,0 miejsce 1
2 GOŁĘBIOWSKA ZUZANNA SP 20 punktów  41,5 miejsce 2
3 PIECKA WERONIKA SP 23 punktów 41,5 miejsce 2
4 DEMIANIUK NATALIA SP 3 punktów 39,5 miejsce 3
5 KRAWIEL BARTOSZ SP 18 punktów 39,5 miejsce 3
6 TAUBE FILIP SP 20 punktów 39,5 miejsce 3
7 ZIELIŃSKI ALAN SP 23 punktów 39,5 miejsce 3

Z edukacji matematycznej klas 3 wyłoniono zwycięzców:

1 CZARNECKA INGA SP 1 punktów 25,0 miejsce 1
2 LEMIEC ANTONINA SP 16 punktów 25,0 miejsce 1
3 KARCZEWSKI MICHAŁ SP 17 punktów 25,0 miejsce 1
4 KUCHARSKA ALICJA SP 23 punktów 25,0 miejsce 1
5 EJMAN PIOTR SP S punktów 25,0  miejsce 1
6 JĘDRZEJEWSKA MAJA SP P punktów 25,0 miejsce 1
7 GRABOWSKI MATEUSZ SP P punktów 25,0 miejsce 1
8 CIERPIKOWSKI KAROL SP Muz punktów 25,0 miejsce 1
9 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW SP 6 punktów 24,0 miejsce 2
10 MAĆKIEWICZ PIOTR SP 16 punktów 24,0 miejsce 2
11 ŻÓŁTOWSKI JAKUB SP 18 punktów 24,0 miejsce 2
12 SOŁDAŃSKI MACIEJ SP 21 punktów 24,0 miejsce 2
13 KOWALSKI MACIEJ SP 23 punktów 24,0 miejsce 2
14 KOSOWSKI JAKUB SP SB punktów 24,0 miejsce 2
15 KOPACZ KACPER SP 6 punktów 23,0 miejsce 3
16 KRUK KACPER SP 20 punktów 23,0 miejsce 3
17 JANIAK PATRYK SP 20 punktów 23,0 miejsce 3
18 PAWLATA MATEUSZ SP 21 punktów 23,0 miejsce 3
19 SOCHACKA NATALIA SP 22 punktów 23,0 miejsce 3
20 ŻURAWSKI MICHAŁ SP P punktów 23,0 miejsce 3
21 GAWROŃSKI ADAM SP Muz punktów 23,0 miejsce 3

Z matematyki klas 6 wyłoniono zwycięzców:

1 MIKOŁAJEWSKI PAWEŁ SP 16 punktów 19,0 miejsce 1
2 PAWLAK IGOR SP 23 punktów 19,0 miejsce 1
3 MAĆKOWIAK SZYMON SP 23 punktów 19,0 miejsce 1
4 JĘDRZEJCZAK ALEKSANDRA SP 6 punktów 18,0 miejsce 2
5 SZCZAWIŃSKI KAMIL SP 11 punktów 18,0 miejsce 2
6 LEWANDOWSKI ARKADIUSZ SP 21 punktów 18,0 miejsce 2
7 KACPRZAK KAROL SP 22 punktów 18,0 miejsce 2
8 ORACZEWSKI WIKTOR SP 22 punktów 18,0 miejsce 2
9 OMIŃSKA ADA SP 22 punktów 18,0 miejsce 2
10 WILAMOWSKI JAKUB SP 11 punktów 17,0 miejsce 3
11 KSIĄŻKOWSKI PATRYK SP 18 punktów 17,0 miejsce 3
12 KRYSIŃSKI MIŁOSZ SP W punktów 17,0 miejsce 3
13 ZAKRZEWSKI ERYK SP P punktów 17,0 miejsce 3

Z przyrody klas 4 wyłoniono zwycięzców:

1 KRZESZEWSKA MAJA SP 23 punktów 52,0 miejsce 1
2 KOŁODZIEJCZYK MATEUSZ SP 3 punktów 51,5 miejsce 2
3 MATUSZEWSKI MIŁOSZ SP 23 punktów 51,5 miejsce 2
4 POPŁAWSKA GABRIELA SP 23 punktów 50,5 miejsce 3

Z języka polskiego klas 5 wyłoniono zwycięzców:

1 DENST NINA SP 6 punktów 19,0 1
2 REGULSKI WOJCIECH SP 22 punktów 19,0 miejsce 1
3 WOJTYCKA JULIA SP 23 punktów 19,0 miejsce 1
4 RUDOWSKA WIKTORIA SP 23 punktów 19,0 miejsce 1
5 CHARZYŃSKI MACIEJ SP 6 punktów 18,0 miejsce 2
6 BIEŃKOWSKA MAJA SP 12 punktów 18,0 miejsce 2
7 KACPRZAK ZOFIA SP 20 punktów 17,0 miejsce 3
8 TAUBE FILIP SP 20 punktów 17,0 miejsce 3
9 WIANKOWSKA JULIA SP 23 punktów 17,0 miejsce 3

Z edukacji polonistycznej klas 3 wyłoniono zwycięzców:

1 KOSOWSKI JAKUB SP SB punktów 132,0 miejsce 1
2 BRUDZYŃSKI MIKOŁAJ SP P punktów 131,0 miejsce 2
3 JĘDRZEJEWSKA MAJA SP P punktów 130,0 miejsce 3

Z języka angielskiego klas 4 wyłoniono zwycięzców:

1 POPŁAWSKA GABRIELA SP 23 punktów 55,5 miejsce 1
2 BOŃKOWSKA NATALIA SP 11 punktów 55,0 miejsce 2
3 GAJEWSKA JULIA SP 22 punktów 52,5 miejsce 3

Z historii klas 5 wyłoniono zwycięzców:

1 ALEKSANDROWICZ KACPER SP 17 punktów 70,0 miejsce 1
2 LEWANDOWSKA JULIA SP 6 punktów 69,0 miejsce 2
3 NOSKIEWICZ ANNA SP 16 punktów 68,0 miejsce 3
4 REGULSKI WOJCIECH SP 22 punktów 68,0 miejsce 3

Z języka polskiego klas 6 wyłoniono zwycięzców:

1 SŁUPECKA GABRIELA SP 21 punktów 25,0 miejsce 1
2 KACZMAREK DOROTA SP 3 punktów 24,0 miejsce 2
3 KOEPPE NATALIA SP 16 punktów 20,0 miejsce 3
4 KACPRZAK KAROL SP 22 punktów 20,0 miejsce 3
5 CZERSKA DOROTA SP 23 punktów 20,0 miejsce 3
6 OLSZEWSKA MARTA SP P punktów 20,0 miejsce 3

Z matematyki klas 5 wyłoniono zwycięzców:

1 WIECZORKOWSKI KAMIL SP 5 punktów 14,0 miejsce 1
2 LEWANDOWSKA JULIA SP 6 punktów 14,0 miejsce 1
3 MACHAŁA SZYMON SP 12 punktów 14,0 miejsce 1
4 STARCZEWSKI MICHAŁ SP 16 punktów 14,0 miejsce 1
5 KALINOWSKI MICHAŁ SP 16 punktów 14,0 miejsce 1
6 KOWALSKI KACPER SP 16 punktów 14,0 miejsce 1
7 MISIEWICZ MARCIN SP 18 punktów 14,0 miejsce 1
8 ROMANOWSKI PIOTR SP 18 punktów 14,0 miejsce 1
9 MICHALSKA JULIA SP 20 punktów 14,0 miejsce 1
10 GRABOWSKA ZUZANNA SP 20 punktów 14,0 miejsce 1
11 WOJCIECHOWSKI IGOR SP 20 punktów 14,0 miejsce 1
12 RAJKOWSKI RAFAŁ SP 21 punktów 14,0 miejsce 1
13 REGULSKI WOJCIECH SP 22 punktów 14,0 miejsce 1
14 WOJTYCKA JULIA SP 23 punktów 14,0 miejsce miejsce 1
15 DEMIANIUK NATALIA SP 3 punktów 13,0 miejsce 2
16 MATUSIEWICZ KACPER SP 3 punktów 13,0 miejsce 2
17 CZAJKOWSKA MAŁGORZATA SP 3 punktów 13,0 miejsce 2
18 SEWRUK EMILIA SP 6 punktów 13,0 miejsce 2
19 MIĘTUS MIŁOSZ SP 11 punktów 13,0 miejsce 2
20 MIKOŁAJCZEWSKA AGNIESZKA SP 12 punktów 13,0 miejsce 2
21 KARAŚ JULIA SP 21 punktów 13,0 miejsce 2
22 SZRAJBER JAN SP 22 punktów 13,0 miejsce 2
23 LASKOWSKI MARCIN SP SB punktów 13,0 miejsce 2
24 PALMĄKA NATALIA SP S punktów 13,0 miejsce 2
25 MARCINIAK JAKUB SP P punktów 13,0 miejsce 2
26 CHWEDORUK IGOR SP Muz punktów 13,0 miejsce 2
27 KĘPCZYŃSKA AMELIA SP 11 punktów 12,0 miejsce 3
28 PUSZKAREW KAMIL SP 18 punktów 12,0 miejsce 3
29 IMBIRSKI ADRIAN SP 21 punktów 12,0 miejsce 3

Z matematyki klas 4 wyłoniono zwycięzców:

1 ZACHARSKI DAMIAN SP 3 punktów 14,0 miejsce 1
2 MAŚLANY KRYSTIAN SP 6 punktów 14,0 miejsce 1
3 SUBOTOWICZ JULIAN SP 12 punktów 14,0 miejsce 1
4 BRZOZOWSKA ANTONINA SP 16 punktów 14,0 miejsce 1
5 JAWORSKI KACPER SP 21 punktów 14,0 miejsce 1
6 BOŃKOWSKI WOJCIECH SP 22 punktów 14,0 miejsce 1
7 ŚLADOWSKA JOANNA SP 23 punktów 14,0 miejsce 1
8 KUJAWA MAJA SP W punktów 14,0 miejsce 1
9 GACIĄK SEBASTIAN SP MW punktów 14,0 miejsce 1
10 LEWANDOWSKI MATEUSZ SP 5 punktów 13,0 miejsce 2
11 RÓŻYCKA ALEKSANDRA SP 20 punktów 13,0 miejsce 2
12 KAJETANIAK DOMINIK SP 20 punktów 13,0 miejsce 2
13 SZMYTKOWSKI DAWID SP 21 punktów 13,0 miejsce 2
14 FELCZYŃSKI DAWID SP 22 punktów 13,0 miejsce 2
15 NOWAK BARTOSZ SP 23 punktów 13,0 miejsce 2
16 MALINOWSKA ALEKSANDRA SP W punktów 13,0 miejsce 2
17 KUBIK MAGDALENA SP P punktów 13,0 miejsce 2
18 PEDA MARCEL SP P punktów 13,0 miejsce 2
19 SZCZECIŃSKI JAKUB SP 6 punktów 12,0 miejsce 3
20 KARAŚ JAKUB SP 16 punktów 12,0 miejsce 3
21 WIŚNIEWSKA MARTYNA SP 18 punktów 12,0 miejsce 3
22 MATUSZEWSKI MIŁOSZ SP 23 punktów 12,0 miejsce 3

Z przyrody klas 6 wyłoniono zwycięzców:

1 KRYSIŃSKI FILIP SP 6 punktów 36,0 miejsce 1
2 OLCZAK IGOR SP 16 punktów 35,5 miejsce 2
3 CZARZASTY PAWEŁ SP 20 punktów 35,5 miejsce 2
4 MACIEJEWSKA DOROTA SP 12 punktów 33,0 miejsce 3

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

 

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji