Czytelnik: Wszystkie słupy mają lampy, a jeden – nie. Dlaczego?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Niedawno przy ul. Powstańców Styczniowych miała miejsce wymiana wszystkich słupów elektrycznych. Na prawie każdym słupie znajdowała się lampa. Prawie na każdym, ponieważ na jednym takiego oświetlenia zabrakło. Czytelnik zwrócił uwagę, że przez brakującą latarnię wieczorami i w nocy jest ciemno.

– Po wymianie słupów zabrakło lampy na jednym z nich – napisał do nas czytelnik. – Wszystkie słupy mają lampy, a jeden – nie. Dlaczego? Jestem mieszkańcem bloku przy ul. Powstańców Styczniowych i zdarza się, że czasami wracam wieczorem. Akurat, pech chciał, że naprzeciwko mojego bloku brakuje latarni na słupie i wieczorem i w nocy jest po prostu ciemno – wyjaśnia w swoim liście czytelnik i pyta dlaczego nie założono tej lampy?

O to, dlaczego słup z jedną lampą nie ma zamontowanego oświetlenia, zapytaliśmy Urząd Miasta Płocka.

– Odnosząc się do zasygnalizowanego problemu związanego z oświetleniem ul. Powstańców Styczniowych w Płocku, po konsultacji z ENERGA OŚWIETLENIE Sp. z o.o., która prowadzi konserwację sieci oświetleniowej oraz na podstawie wizji lokalnej w terenie, przeprowadzonej przez MZD w dniu 20.04.2017 r., pragnę poinformować, że oprawy oświetleniowe nie były pierwotnie zainstalowane na każdym słupie elektroenergetycznej linii napowietrznej niskiego napięcia, jak twierdzi Państwa czytelnik – informuje Konrad Kozłowski z Urzędu Miasta Płocka.

Dodatkowo wyjaśnił, że ilość opraw na ul. Powstańców Styczniowych, na skutek prowadzonej modernizacji, wzrosła z 6 do 7 sztuk. Oprawy oświetleniowe zostały zamontowane ponownie, dokładnie w tych samych lokalizacjach, a na końcu ulicy została zamontowana dodatkowo jeszcze jedna oprawa oświetleniowa, żeby lepiej doświetlić ulicę na tym odcinku.

 

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji