REKLAMA

Chcesz zostać zawodnikiem Ninja? W Płocku odbędą się zawody o Puchar Polski Ninja Games!

REKLAMA

Mamy pierwsze informacje o efektach współpracy pomiędzy organizatorami biegów: Adrenaline Rush OCR i RunAway – Polski Uciekinier oraz najbardziej doświadczonym na rynku producentem przeszkód Extreme Construction. Już w marcu w Płocku odbędzie się Puchar Polski Ninja Games!

Ten projekt jest unikatowy w skali kraju – podwójny Puchar Polski w biegach przeszkodowych. Puchar Polski Ninja Games to cykl niesamowitych zawodów z dużą finansową pulą nagród.

– Gwarantowana pula nagród zaczyna się od 10 tys. zł, a kwota ta będzie zwiększała się po przystąpieniu do Pucharu kolejnych organizatorów biegów przeszkodowych – tłumaczą organizatorzy. – Koszt wzięcia udziału w przedsięwzięciu i partycypacja w puli nagród są z góry określone i jednakowe dla każdego nowego organizatora – wyjaśniają.

Tor, który zostanie zaprezentowany już 8 marca br. na Starym Rynku w Płocku będzie miał blisko 160 metrów długości i aż 4 tory! Jak wyjaśniają organizatorzy, gwarantuje to dużą przepustowość i zdecydowanie zwiększa widowiskowość zawodów.To, co najistotniejsze dla zawodników, to że na każdych zawodach będzie to ten sam tor. Zmienny poziom trudności pozwoli na udział w zawodach zarówno amatorom, jak i zawodnikom ELITY, którzy będą mogli osiągać swoje osobiste rekordy, a także ustanowić Rekord Polski Ninja Games.

Więcej informacji już wkrótce.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU