REKLAMA

Adrenaline Rush już jutro!

REKLAMA

Już w najbliższą sobotę odbędzie się Adrenaline Rush, bieg z przeszkodami, stanowiący wyjątkowe wyzwanie. Można jeszcze zapisać się w dniu imprezy albo przyjść kibicować.

Adrenaline Rush to wykańczający i nieprzewidywalny bieg z przeszkodami. Trasa dostosowana jest do pięknego naturalnego krajobrazu, Radotek koło Płocka. Każde fragment trasy to wyjątkowe doświadczenie i wyzwanie. Bieg Adrenaline Rush nie jest skierowany wyłącznie do dorosłych, organizatorzy przygotowali wyzwanie także dla dzieci.

Wszystkie elementy tego unikatowego biegu stworzone są po to, żeby „dokuczyć i nie ułatwić” biegu zawodnikom oraz stworzyć im chwilowe poczucie dyskomfortu, a jednocześnie wyzwolić dużą dawkę adrenaliny.
Organizatorzy zaznaczają również, że trudność biegu to nie tylko efekt przygotowanych przeszkód, samo ukształtowanie terenu podnosi poziom wyzwania postawionego przed sportowcami.

Adrenaline Rush obejmuje trzy trasy, 10-kilometrową (40 przeszkód), 5-kilometrową (20 przeszkód) i AR Kids stworzoną z myślą o dzieciach. W biegu na 10 km, poza ogólną kategorią „Open”, można dodatkowo startować w kategorii „Elite”. Wspomniana kategoria uwzględnia pokonanie dodatkowych przeszkód, kobiety i mężczyźni startują w niej oddzielnie.

Impreza ma już niekrótką tradycję, bieg, który odbędzie się 13 kwietnia będzie 5. edycją Adrenaline Rush.

– Episode 5 jak każdy nasz bieg, ma za zadanie was nieco zaskoczyć. Wciąż chcemy ulepszać nasze wydarzenia, aby dostarczać emocji i porządnych zastrzyków adrenaliny na trasie – podkreślają organizatorzy.

Nadal można wziąć udział w wydarzeniu, koszt zapisu w dniu biegu to 200 zł dla trasy długości 5 km i 250 zł dla trasy długości 10 km. Udział w fali „Elite” to koszt dodatkowych 50 zł.

– W dniu biegów można zapisać się w Rejestracji, czynna jest od godziny 8:00. Przygotowaliśmy 50 pakietów, po ich wyczerpaniu zamykamy zapisy. Płatności można dokonać odliczoną gotówką – informują organizatorzy.

Harmonogram:

7:00 – Start Biura Zawodów, wydawanie pakietów startowych
8:00 – Start RejestracjiDystans 10 km
9:00 – Start Fala Elite A Mężczyźni
9:10 – Start Fala Elite B Mężczyźni
9:20 – Start Fala 2 Elite Kobiety
9:30 – Fala 3
9:45 – Fala 4
10:00 – Fala 5
10:15 – Fala 6
10:30 – Fala 7

AR Kids
10:45 – 11:45 – Starty KIDS co 15 minut

Dystans 5 km
12:00 – Fala1
12:15 – Fala 2
12:30 – Fala 3
12:45 – Fala 4
13:00 – Fala 5

13:30 – Dekoracja Elite
14:00 – Dekoracja open 10 km
15:00 – Dekoracja open 5 km

Z organizatorem można skontaktować się poprzez adres email: kontakt@adrenalinerushOCR.com. Szczegóły na temat Adrenaline Rush dostępne są też na stronie Adrenaline Rush i profilu facebookowym.

W skład pakietu startowego wchodzą: komin wielofunkcyjny, izotonik, silikonowa opaska AR. Na mecie na zawodników czekał będzie medal, woda i ciepły posiłek.

– Nasze wydarzenie to nie tylko bieg, oferujemy naszym gościom strefę odpoczynku i regeneracji, strefę gastronomiczną, oczywiście strefę sanitarną, siłownię i strefę challenge. Wiemy, że wśród społeczności sportowej, znajdziemy superosobowości, chcemy dać im możliwość wymiany kontaktów, doświadczeń i wrażeń z biegu. Dlatego też nasza impreza nie kończy się po prostu na biegu, zapraszamy wszystkich na dobrą kuchnię, i muzykę na naszym AR After Party – zachęcają organizatorzy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Maciek says:

    Bo komuchu co napisana prawda o Smulewiczu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU