REKLAMA

Znów walczyli z własną słabością i… upałem

REKLAMA

Mówiąc potocznie, nieco dostali w kość uczestnicy kolejnej edycji Adrenaline Rush, którzy w sobotni poranek wystartowali w zawodach. Było upalnie, nic więc dziwnego, że większość z dorosłych i dziecięcych uczestników najchętniej wykonywała zadania w wodzie…

Ta impreza ma już swoją renomę. Na hasło Adrenaline Rush większość kojarzy Radotki, piękną Osadę Młynarza i niesamowite widoki, które towarzyszą podczas zmagania się ze zmęczeniem, błotem, sprawnością fizyczną, a tym razem również z upałem.

PowiązaneTematy

Mimo tego, a może właśnie dlatego, chętnych do udziału w tych trudnych zawodach nie brakowało i teren wypełnił się wkrótce brudnymi, zmoczonymi, ale uśmiechniętymi postaciami.Startowali w czterech kategoriach. Rozpoczęli mężczyźni, którzy już mieli pewne doświadczenie w tego typu zawodach, w kategorii Elite mężczyzn na 10 kilometrów, przy pokonaniu 50 przeszkód. 15 minut później, na podobnej długości i ilości przeszkód, wystartowały kobiety w kategorii Elite. Reszta dorosłych ruszyła w kategorii Open – co 15 minut, także na 10 km i 50 przeszkód lub na 5 km i z 25 przeszkodami. Przed godziną 11 wystartowały natomiast dzieci w biegu AR Kids, w którym do pokonania miały m.in. opony i strumyk.

Zobaczcie naszą galerię z tego wydarzenia. PetroNews był patronem medialnym imprezy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU