Zwłoki w pałacu cudów

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W sobotę, 14 grudnia, w jednym z mieszkań bloku przy ulicy Otolińskiej 23, policja znalazła ciało mężczyzny. Zmarły miał wyraźną ranę w okolicy klatki piersiowej. W związku z tą sprawą funkcjonariusze zatrzymali 46-letnią kobietę.

O zdarzeniu policję poinformowało pogotowie ratunkowe, które zostało wezwane do bloku przy ul. Otolińskiej 23 – tzw. pałacu cudów. Policjanci ustalili, że zmarły to 52-letni płocczanin. W mieszkaniu przybywała również 46-letnia, nietrzeźwa kobieta, która została zatrzymana przez funkcjonariuszy.

– Mężczyzna miał widoczną ranę w okolicy klatki piersiowej – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – Policjanci, pod nadzorem prokuratury, wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz zwłok. W związku z tą sprawą, kobieta przebywająca w mieszkaniu została zatrzymana w policyjnym areszcie, natomiast ciało denata zabezpieczono do dalszych badań.

W powyższej sprawie prowadzone są ustalenia, w celu wyjaśnienia dokładnych przyczyn i okoliczności, w jakich mężczyzna stracił życie. Policjanci zbierają wszelkie informacje, mające związek z tym zdarzeniem pod numerem telefonu: 24 266-15-60; 24 266-16-00 lub 997.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji