Zobaczcie program 24. Finału WOŚP

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak zapewne wszystkim wiadomo, w nadchodzący weekend, a dokładnie w niedzielę, 10 stycznia, w całej Polsce już po raz 24. będziemy świadkami Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Fot. Materiały prasowe

W związku z tym wydarzeniem, w wielu polskich miastach, poza kwestującymi na ulicach wolontariuszami, odbędzie się szereg wydarzeń bezpośrednio związanych z WOŚP.

W naszym mieście centrum “orkiestrowych” atrakcji będzie znajdować się w Orlen Arenie, w której poza sceną główną i zaplanowanymi występami, wydarzenia będą odbywać się w trzech przygotowanych strefach: sportowej, “junior” oraz “senior”. Wiele z nich zaplanowano także w Kinie za Rogiem oraz w płockich galeriach handlowych.

Zapoznajcie się z ostateczną wersją programu wydarzeń 24. Finału WOŚP.

Scena Główna – pokazy, występy, koncerty w Orlen Arenie – w godzinach 12-22

  • 12.00 – Konferansjer,
  • 12.05 – Zespoły taneczne ze Szkoły Podstawowej w Bodzanowie,
  • 12.30 – Zespoły taneczne POKiS (instruktorka – Anna Fabiszewska) – część 1,
  • 12.45 – Wokalistki POKiS – Weronika Samoraj i Julia Krasuska,
  • 13.00 – Uniwersystet Trzeciego Wieku – Chór “Vox Maiorum”,
  • 13.20 – Wokalistka – Natalia Szałkowska,
  • 13.30 – Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów – “Bibliotynki”,
  • 13.45 – Uniwersytet III wieku – Tańce Polskie – taniec,
  • 14.00 – Zespół taneczny CFK – “Czysta Forma Kids” (instruktorzy – P.Królikowski i T.Araucz),
  • 14.10 – Uniwersytet III wieku – Old Country – taniec,
  • 14.25 – HZPiT “Dzieci Płocka”,
  • 15.00 – Zespoły taneczne POKiS (instruktorka – Anna Fabiszewska) – część 2,
  • 15.20 – 16.00 – przerwa techniczna,
  • 16.00 – Marchewkowe Pole,
  • 16.30 – Video,
  • 17.30 – Skafander (POKiS),
  • 18.30 – The Acoustic Whisper,
  • 19.15 – Tercet Egzotyczny – część 1 koncertu,
  • 20.00 – Światełko do Nieba – pokaz świetlno – laserowy,
  • pokazy wspinaczki i ratownictwa wysokościowego – Cezary Supeł,
  • ogłoszenie ilości zebranych pieniędzy przez Płocki Sztab,
  • licytacja tortu,
  • ok. 20.30 – Tercet Egzotyczny – część 2 koncertu,
  • ok. 21.15 – Potańcówka dla Seniorów z DJ,
  • 22.00 – koniec imprezy.

Mini scena

  • Pokazy tresury psów ratowniczych – Cezary Supeł,
  • Pokazy treningu funkcjonalnego “Pure Jatomi Galeria Mazovia”,
  • Pokazy zespołu tanecznego “Czysta Forma Kids”.

Strefa Sportowa – w godzinach 12-16

Trening sportowy z podziałem na grupy (grupy po 15 osób) – trening poprowadzą zawodnicy I i II zespołu ORLEN Wisły Płock – Specjalny konkurs sportowych umiejętności dla chętnych (dla dzieci i dorosłych):

  • 12.00 – Zajęcia dla grupy 1 – ćwiczenia z przedstawicielami Orlen Wisły Płock i spotkanie z zawodnikami (zapisy SPR),
  • 13.00 – Zajęcia dla grupy 2 – ćwiczenia z przedstawicielami Orlen Wisły Płock i spotkanie z zawodnikami (zapisy SPR),
  • 14.00 – Zajęcia dla grupy 3 – ćwiczenia z przedstawicielami Orlen Wisły Płock i spotkanie z zawodnikami (zapisy SPR),
  • 15.00 – Zabawy sportowe – Rzuty karne dla uczestników WOŚP.

Strefa “Junior” – dzieci i młodzieży – w godzinach 12-16

  • Stoisko Książnicy Płockiej im. Władysława Broniewskiego – zabawy literackie, zabawy plastyczne, konkursy,
  • Grupa Kuglarska POKiS – animacje i zabawy dla dzieci (instruktorka – Joanna Stanowska),
  • Zajęcia plastyczno-artystyczne prowadzone przez Galerię Sztuki Dzieci i Młodzieży POKiS,
  • Stoisko Płockiego StowarzyszeniaTerrarystycznego,
  • Stoisko Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku i Płockiej Grupy Fotograficznej – wykonywanie zdjęć pamiątkowych ze zwierzętami,
  • Stoisko Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Płocka,
  • Animator Pajko.

Strefa “Senior” – w godzinach 12-16

  • Stoisko “Pure Jatomi Fitness Galeria Mazovia” – pomiary metaboliczne, porady trenerskie, mini siłownia,
  • Stoisko optyczne – “Fielmann”- badanie wzroku, porady okulistyczne,
  • Stoisko “Centrum Medyczne Rodzina” – lekarz internista, lekarz pediatra, pomiar poziomu cukru we krwi, ciśnienia, wagi, wzrostu,
  • Stoisko Poradni Żywieniowej – Agnieszka Kisielewska – porady żywieniowe, analiza składu ciała, zdrowy poczęstunek,
  • Stoisko kosmetyczne “DLA” – porady pielęgnacyjne, dermokonsultacje,
  • Stoisko Aparaty słuchowe – “GEERS” – porady,
  • Stoisko “Food2Fit” – pomiary metaboliczne, porady żywieniowe, poczęstunek dietetycznymi muffinkami,
  • Stoisko Centrum Dietetyczne „Natur House” – pomiary składu ciała, porady dietetyka, poczęstunek suplementami w postaci ciastek wysokobłonnikowych,
  • Stoisko Salon Urody “Abacosun” – darmowy zabieg żelazkiem przeciw-zmarszczkowym, makijaż po zabiegu wykonany przez wizażystkę,
  • PZOZ Sp. z o.o. – porady fizjoterapeutów z Pododdziału Rehabilitacji Narządu Ruchu Oddziału Ortopedii Szpitala Świętej Trójcy i Centralnego Ośrodka Rehabilitacji,prezentacja wybranych ćwiczeń przy użyciu sprzętu rehabilitacyjnego, badanie ciśnienia krwi,
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Płocku – szycie serc, dekoracja pierników, zabawy animacyjne.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji