REKLAMA

Zobaczcie kolejnych artystów tegorocznego Rynku Sztuki

REKLAMA

Poznaliśmy kolejnych wykonawców tegorocznego Rynku Sztuki, którymi są Łąki Łan oraz D4D – dwie muzyczno-performerskie gwiazdy dziewiątej edycji tego festiwalu.

Łąki Łan, czyli zespół dziwny w patrzeniu i słuchaniu, ale bardzo pożądany na festiwalach w kraju i za granicą. Ich kostiumy i sceniczny performance tworzą niezapomniane widowiska, być może dlatego, że zespół ten zrodził się podczas Jam Sessions w warszawskich klubach. Granie na żywo mają we krwi i słyną z niesamowitych koncertów.

PowiązaneTematy

Kolejnymi artystami są muzycy z D4D, którzy również podkreślają, że strona performersko-wizualna jest tak samo istotna jak muzyczna. Gdański zespól zagrał między innymi na wiodących festiwalach w Polsce, nakręcił ponad 20 wideoklipów, czy też brał udział w dziesiątkach sesji zdjęciowych. D4D mają również na koncie nominację do Fryderyków, rolę bohaterów komiksu Jakuba Rebelki „Dick4Dick: harem Zordaxa” oraz występ w filmie „Pierwsza krew”. Ostatnio ukazał się ich najnowszy singiel, zatytułowany „Action Men”.

Podczas tegorocznego festiwalu w Płocku wystąpi także młoda warszawska formacja – The Freuders, która niedawno wydała debiutancką płytę „7/7”.

Dziewiąta edycja Rynku Sztuki odbędzie się w dniach 28-30 sierpnia na Starym Rynku w Płocku.

Na wydarzenia obowiązywać będzie wstęp wolny. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na stronie internetowej Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki oraz na profilu facebookowym Rynku Sztuki.

Sponsorem imprezy jest Grupa Energa. PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.