REKLAMA

Znasz Płock? Sprawdź się – do wygrania tablety

REKLAMA
4 sierpnia rusza w Płocku gra miejska, która ma swoje wcześniejsze edycje w Warszawie (odbyła się w ostatnią sobotę) i w Radomiu (w najbliższy weekend). Organizatorzy zapewniają dla wszystkich uczestników, którzy zajmą czołowe miejsca nagrody – tablety, przenośne pamięci, książki czy darmowe bilety.

Gra miejska TROPY EUROPY polega na zespołowym pokonaniu wyznaczonej trasy oraz wykonaniu zadań specjalnych. W grze uczestniczą czteroosobowe zespoły, a wygrywa ten zespół, który zaliczy najwięcej punktów kontrolnych i wykona najwięcej zadań w jak najkrótszym czasie. W każdym zespole mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby niepełnoletnie, ale pod warunkiem ukończenia 13. roku życia.

Trasę można pokonać zarówno pieszo, jak i środkami komunikacji miejskiej. Jak zgłosić się do gry? Wystarczy zebrać ekipę: rodzinę, przyjaciół czy znajomych oraz zarejestrować swój zespół poprzez FORMULARZ. Udział w grze jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona (zgłosić może się maksymalnie 20 zespołów), warto więc się spieszyć.

Plan gry miejskiej w Płocku
Sobota, 4 sierpnia 2012

Start i meta: parking przy amfiteatrze

  • 9.00-10.30 – Odebranie numerów startowych w bazie gry na starcie
  • 10.20-10.40 – Odprawa techniczna na starcie, czyli kilka słów o tym, o czym warto pamiętać podczas gry
  • 10.45 – Sesja fotograficzna
  • 11.00 – Start
  • 13.30 – Zamknięcie mety
  • 14.00 – Zakończenie gry i dekoracja zwycięzców
  • 14.30 – Przewidywana godzina zamknięcia imprezy.

Całość trasy jest przewidziana na ok. 12 km. Lista startowa jest zamykana 3 sierpnia 2012 o godz. 12.00. W ramach startu zawodnicy otrzymują komplet map, numery startowe i pamiątkową koszulkę.Wszyscy uczestnicy z zespołów, zajmujących czołowe lokaty w każdym z miast otrzymają nagrody rzeczowe w postaci tabletów YARVIK 9,7″ z wbudowaną pamięcią 16 GB. Kolejne zespoły otrzymają nagrody w postaci pendrive’ów GOODRAM 8 GB, książek oraz darmowych biletów i wejściówek do ciekawych miejsc w Warszawie, Radomiu, Płocku i innych miejscowościach na Mazowszu. Wszystkie zespoły, które ukończą zawody, zostaną uhonorowane pamiątkowymi dyplomami.

Więcej informacji na STRONIE GRY.

Gra Miejska pod nazwą „Tropy Europy” przeprowadzona jest na zlecenie Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa, www.mazowia.eu.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU