REKLAMA

Zmiana planów przed Orlen Areną. Anulowano przetarg na tor golfowy

REKLAMA

Plac Celebry Papieskiej, na której stoi hala sportowo-widowiskowa, miała zmienić się w niezwykłe miejsce. Obok placu zabaw i fontanny, stanąć miały m.in. stoły do szachów, siłownia, a nawet tor do minigolfa. Plany te zweryfikowała jednak rzeczywistość. Przetarg unieważniono.

Jak tłumaczy ratusz, firmy startujące w przetargu okazały się za drogie. – Cena najkorzystniejszej oferty przewyższyła kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia – czytamy w oficjalnej informacji ratusza.  To decyzja niespodziewana. Wzbogacanie placu, na którym stoi Orlen Arena, to wszak inicjatywa ratusza i PKN Orlen.

Co dalej z tym bardzo interesującym pomysłem? Ratusz podaje do informacji publicznej, iż przebudowa placu Celebry Papieskiej nadal jest w planach – lecz w nieco mniejszej skali. Z planowanej inwestycji usunięty zostanie najpewniej tor do gry w minigolfa, który jest najbardziej kosztowną atrakcją.Ratusz zapewnia, że niebawem ogłoszony zostanie kolejny przetarg, tym razem już bez torów golfowych. Jednak zakładany termin zakończenia prac (listopad 2014 roku) może być już trudny do realizacji.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU