REKLAMA

Zmarł wiceprzewodniczący Rady Powiatu Płockiego. Chorował na COVID-19

REKLAMA

Iwona Sierocka, wicestarosta powiatu płockiego, przekazała informację o śmierci swojego taty, Adama Sierockiego – wieloletniego samorządowca Ziemi Płockiej.

W niedzielę, 31 stycznia br. dotarła do nas informacja o śmierci Adama Sierockiego – przewodniczącego Rady Powiatu Płockiego w latach 2002-2014 oraz wiceprzewodniczącego rady od 2014 roku, wieloletniego członka Polskiego Stronnictwa Ludowego. Informację o jego śmierci przekazała jego córka, Iwona Sierocka, wicestarosta powiatu płockiego.

Jak przekazał wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski, śp. Adam Sierocki przegrał walkę z COVID-19.– Samorządowiec, radny powiatu płockiego wszystkich kadencji i trzykrotny jej Przewodniczący. Osoba zacna, o wielkich wartościach moralnych. Człowiek dialogu i porozumienia. Przyjaciel. Ogromna strata… Żegnaj Adamie… – napisał na swoim profilu Piotr Zgorzelski.

Rodzinie i Bliskim cała redakcja PetroNews składa wyrazy współczucia.

śp. Adam Sierocki

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. MINaa says:

  Bardzo żal. Niezwykle szlachetny i dobry człowiek. Zawsze dobrze mówił o swojej rodzinnej miejscowości i wiele dobrego dla niej zrobił. Wyrazy współczucia dla rodziny.

 2. Śmierć zza roga says:

  Umarł, bo miał umrzeć….już stary był… A nie żaden tam covid

 3. Wyrazy współczucia. says:

  Przykra sprawa, ale czy naprawdę już nikt nie umiera na inne choroby? Trzeba dorzucać do pieca, aby to ludzie przypadkiem nie zapomnieli o plandemia strachu?

 4. Gumofilce z PSLu nie zwalniają tempa, kolejne pokolenia na państwowych posadkach... says:

  „Iwona Sierocka, wicestarosta powiatu płockiego, przekazała informację o śmierci swojego taty, Adama Sierockiego – wieloletniego samorządowca Ziemi Płockiej.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU