REKLAMA

Złapano włamywacza

REKLAMA

W poniedziałek, 25 lutego, w okolicach miejscowości Strupczewo (gm. Brudzeń Duży), zatrzymano sprawcę ośmiu włamań. 

Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Płocku dostał zgłoszenie od jednego z mieszkańców Strupczewa – ktoś włamał się do jednego z domów. Policjanci zatrzymali sprawcę. Jak się okazało, mężczyzna miał na koncie jeszcze siedem innych włamań.

– Mężczyzna w czasie ucieczki wyrzucił skradzione przedmioty w kierunku rzeki, jednak lód okazał się na tyle twardy, że te nie utonęły. Funkcjonariusze zabezpieczyli aparat i pudełko z biżuterią. Sprawcę włamania, którym okazał się 41-letni mieszkaniec Sierpca, zatrzymano w policyjnym areszcie – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji.We wtorek i środę włamywacza przesłuchiwano. Okazało się, że mężczyzna ma na swoim koncie siedem innych włamań na terenie powiatu płockiego, m.in. na terenie gm. Stara Biała – tj. w Mańkowie, Nowym Trzepowie i Bronowie Zalesiu. Policjanci przeszukali mieszkanie włamywacza, gdzie znaleźli aparat fotograficzny, pochodzący z jednego z włamań.

Wczoraj, czyli w środę 27 lutego, mężczyzna stanął przed sądem, który na wniosek prokuratury, skazał go na tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU