Zdjęcia płoczanina na BZ WBK Press Foto i darmowe warsztaty

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Od piątku, 13 czerwca, w galerii Wisła prezentowana będzie jubileuszowa wystawa BZ WBK Press Foto 2014, której jednym z laureatów jest płocczanin, Piotr Augustyniak. Miłośnicy fotografowania będą mogli wówczas podszkolić swoje umiejętności w trakcie darmowych warsztatów.
Wystawę otworzy  wernisaż, ale to nie jedyna atrakcja dla zainteresowanych. Całemu przedsięwzięciu towarzyszyć będą dwudniowe bezpłatne warsztaty fotograficzne dla młodzieży, prowadzone przez Karolinę Jonderko, laureatkę wielu prestiżowych konkursów fotograficznych oraz autorkę wystawy “Zaginieni”. W trakcie zajęć uczestnicy dowiedzą się jak wykonać fotoreportaż. Przewidziane są także zajęcia praktyczne, do których potrzebny będzie własny aparat fotograficzny. Fotografka postara się omówić z każdym jego poczynania oraz zdradzi, jak wykorzystywać inspirację.

Celem warsztatów fotograficznych BZ WBK Press Foto jest pomoc w rozwijaniu młodych talentów, których nazwiska być może już wkrótce znajdą się na liście laureatów kolejnych edycji organizowanego przez nich konkursu.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji