REKLAMA

Zdalnie sterowane samoloty latały nad Płockiem [FILM]

REKLAMA

W sobotę, 16 maja, odbyły się ogólnopolskie zawody makiet zdalnie sterowanych w kategorii F4H-P. Imprezę zorganizował Aeroklub Ziemi Mazowieckiej i redakcja „Przeglądu Modelarskiego RC”.

PowiązaneTematy

Zawody zostały rozegrane na lotnisku Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej. Wzięło w nich udział dziewięciu zawodników. Rywalizacja zaczęła się od zważenia i ocenienia modeli przez komisję sędziowską.

Następnie, po dokonaniu oceny statycznej modeli, uczestnicy zawodów przenieśli się na płytę lotniska, gdzie modele makiet zostały ocenione w czasie lotu. Pogoda sprzyjała tym pokazom, także bez problemów udało się rozegrać trzy regulaminowe kolejki. Dodatkowo, po każdym pokazie sędziowie udzielali zawodnikom rad, dotyczących sposobu wykonywania akrobacji oraz realizmu lotu.Po podliczeniu wyników, uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa, a najlepsi z nich dostali również puchary i nagrody. Na zakończenie imprezy sędzia główny podsumował zawody stwierdzeniem: – Poziom zawodów z roku na rok rośnie, a dowodem tego jest to, że wszystkie modele wrócą całe do domu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU