Zawodnik z Ukrainy w zespole Wisły Płock?

0

Ostatnio Wisła Płock postawiła na nowych zawodników. Co prawda, Vitali Gemega jeszcze nim nie jest, ale na pewno dysponuje ogromnym potencjałem, aby dołączyć do płockiej grupy. Póki co, tylko trenuje z naszym zespołem, lecz kto wie, co będzie w przyszłości…

22-letni Ukrainiec będzie przez najbliższych kilka dni trenował z zespołem nożnej Wisły, po czym zostanie podjęta decyzja, co do jego ewentualnego transferu. Grający na pozycji skrzydłowego zawodnik w zeszłym sezonie występował w ekstraklasie Ukrainy, gdzie rozegrał 23 mecze. Trzeba przyznać, że jak na tak młody wiek jest to całkiem spora ilość rozgrywek. Wisła Płock nie podejmuje teraz konkretnych decyzji. Testuje zawodnika, aby uzyskać pewność, że jest on wart zakontraktowania.

Skoro już jesteśmy przy temacie zawodników, to warto również dodać, że swoje kontrakty z klubem przedłużyli wszyscy bramkarze Wisły. Zaliczają się do nich: Bartosz Kaniecki, Seweryn Kiełpin, Mateusz Kryczka oraz Arkadiusz Kurek.

Zespół w ostatnim czasie zyskał na sile personalnej. Miejmy nadzieję, że przełoży się to na jego wyniki końcowe. Czy Ukrainiec pozostanie w zespole Wisły? Na odpowiedź pozostaje poczekać, jednak jedno jest pewne – na pewno kadra jest zainteresowana jego osobą.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.

Płocki Styl Plocki Styl

Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice Płocka, aby wybrać osoby, którym jesienne słońce…


Ostatnie Informacje