REKLAMA

Zatrzymano osobę, która prawdopodobnie strzelała do płockich autobusów

REKLAMA

Płocka policja zatrzymała już mężczyznę, który przy ul. Dworcowej prawdopodobnie strzelał w autobusy Komunikacji Miejskiej w Płocku. Choć nikt nie został poszkodowany, to zagrożenie, jakie stworzył strzelec było ogromne.

Przypomnijmy, w niedzielę, 25 lipca Komunikacja Miejska w Płocku poinformowała o zmianie trasy autobusów linii 20, 26 i 43, które zostały skierowane objazdem. Jak przekazała nam Kinga Wochowska, kierownik Działu Promocji i Komunikacji Społecznej miejskiej spółki, ktoś ostrzelał trzy autobusy. Pierwszy autobus był ostrzelany około godz. 7.40, kolejne dwa około godz. 9.

PowiązaneTematy

Jak potwierdziliśmy wówczas w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku, uszkodzenia pojazdów pochodzą najprawdopodobniej z broni pneumatycznej – wiatrówki.

We wtorek, 27 lipca otrzymaliśmy informację o zatrzymaniu podejrzanego w tej sprawie.

– Policjanci, w wyniku czynności zmierzających do wyjaśnienia okoliczności zaistniałego w niedzielę na terenie miasta uszkodzenia autobusów Komunikacji Miejskiej, wczoraj zatrzymali 45-letniego płocczanina. Dziś w płockiej komendzie mężczyzna został przesłuchany – przekazała nam asp. Krystyna Kowalska.

Dodała, że funkcjonariusze obecnie prowadzą dalsze czynności w sprawie. Mężczyzna został przesłuchany w charakterze świadka, nie ma obecnie postawionych zarzutów.

Komunikacja Miejska w Płocku przekazała natomiast, że autobusy linii 20, 26 i 43 wróciły już na swoje trasy.Ktoś strzelał do autobusów Komunikacji Miejskiej? „Trasa została zmieniona”

Strzelano do autobusów Komunikacji Miejskiej – mamy oświadczenie policji

 REKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU