REKLAMA

Zatańcz zumbę w maratonie – stracisz kalorie, zyskasz dobrą zabawę

REKLAMA

W najbliższą niedzielę odbędzie się I Maraton Zumba z siłownią Arena. Organizatorzy zapewniają dobrą zabawę i… efektywne spalanie kalorii.

Maraton rozpocznie się 16 czerwca o godz. 12, zakończenie planowane jest o godz. 15. Maraton poprowadzą:
– Paweł Okupniarek – instruktor Zumby z Kazimierza Biskupiego, który doświadczenie zdobywał m.in. w Egipcie,
– Anna Fabiszewska, dyplomowany instruktor tańca z Płocka, której już od najmłodszych lat największą pasją jest taniec,
– Joanna Gałka-Walczykiewicz z Łowicza – z wykształcenia aktorka scen muzycznych i pedagog wychowania artystycznego, z zamiłowania instruktorka zumby, członek Zumba Instructor Network.

Spytaliśmy płocką instruktorkę zumby, Annę Fabiszewską co uczestnicy maratonu powinni wiedzieć i jak przygotować się do trzygodzinnej zumby.

– Zumba to przede wszystkim świetna zabawa, dużo pozytywnej energii oraz 1000 spalonych kalorii – śmieje się instruktorka. – Na maraton najlepiej ubrać się wygodnie, założyć sportowe buty i, oczywiście, wziąć kilka koszulek na zmianę, bo będzie gorąco. Woda, i to nie jedna, również się przyda, koniecznie trzeba wziąć ręcznik – doradza.

Pani Ania zapewnia, że osoby, które nie miały do czynienia nigdy z tą formą tańca, również mogą wziąć udział w maratonie. – Jest to świetna zabawa i każdy daje z siebie tutaj tyle, na ile go stać – mówi z przekonaniem.W maratonie będą przerwy na przebranie się i chwilę odpoczynku – w tym czasie zobaczymy pokaz taneczny grupy SWADOW z Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Organizatorzy zapewniają dla każdego uczestnika 1,5 litrową butelkę wody.

Jeśli macie ochotę wziąć udział w maratonie, zapisywać można się pod numerem 785-661-483 od poniedziałku do piątku w godz. 8-18 oraz na e-mail maraton.zumba@op.pl.

Opłata wpisowa wynosi 25 zł (do 13 czerwca) i 35 zł (od 14 czerwca):
1) do 13 czerwca kwotę w wysokości 25 zł należy przelać na konto Centrum Widowiskowo-Sportowego (numer konta będzie podany w e-mailu, wysyłanym po każdym zgłoszeniu telefonicznym), przy czym wpłaty należy dokonać najpóźniej do 13 czerwca. W tytule przelewu należy wpisać: Opłata wpisowa za I Maraton Zumby.
2) od 14 czerwca wpłaty w wysokości 35 zł będzie można dokonać jedynie w kasie siłowni Arena przy Pl. Celebry Papieskiej – wejście K5.

Maraton rozpoczyna się o godz. 12, ale organizatorzy proszą uczestników o wcześniejsze przybycie (ok. 11.30). Przebrać się będzie można w szatni Orlen Areny, wejście K5.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU