Zamknięta Sienkiewicza i Mickiewicza

REKLAMA

PowiązaneTematy

Od jutra do niedzieli zamknięta będzie ulica Sienkiewicza, natomiast w sobotę – w związku z zawodami Night Power – ulica Mickiewicza.

Nowa nawierzchnia na Sienkiewicza

Jutro (czwartek, 12 lipca) rozpoczną się prace, związane z wymianą nawierzchni jezdni na ul. Sienkiewicza. W związku z remontem, o godzinie 7 zostanie zamknięty odcinek ul. Sienkiewicza od al. Kilińskiego do ul. Misjonarskiej (skrzyżowanie Sienkiewicza – Misjonarska pozostanie przejezdne, skrzyżowanie Sienkiewicza – Gradowskiego będzie wyłączone z ruchu).

Remontowany odcinek ul. Sienkiewicza będzie wyłączony z ruchu do niedzieli, 15 lipca, do godzin wieczornych. W dniach 12-15 lipca autobusy Komunikacji Miejskiej, które maja przystanki na ul. Sienkiewicza pojadą objazdami.

Ulica Mickiewicza zamknięta w Night Power

Ze względu na odbywające się w najbliższą sobotę (14 lipca) zawody Night Power, ulica Mickiewicza będzie zamknięta. Nie pojedziemy tą ulicą już od godz. 15, od ronda do ul. Bielskiej. Przejazd ul. Mickiewicza będzie możliwy dopiero o godz. 1 w nocy.

Jednak utrudnienia w ruchu zaczną się już 13 lipca od godz. 10, gdyż ulica Mickiewicza będzie przygotowywana do bezpiecznego przeprowadzenia wyścigów. Więcej informacji o wyścigach na stronie www.nightpower.pl.