Zajęcia artystyczne w MDK czekają

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Nowy rok szkolny nieuchronnie zbliża się i to w szybkim tempie. Warto już dzisiaj zainteresować się dodatkowymi zajęciami, w których mogą wziąć udział nasze pociechy. Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku właśnie ogłosił nabór dzieci i młodzieży do grup artystycznych, plastycznych i sportowych.

Do wybranych sekcji będzie można zapisać się już od poniedziałku, 3 września, od godz. 14. Przed MDK-iem spotkacie nauczycieli z ulotkami i gotowymi formularzami zgłoszeń. Przez trzy godziny pracownicy będą odpowiadać na wszelkie pytania. Dodatkowo, w sobotę (1 września) w Galerii “Wisła” będzie można zapoznać się z ofertą MDK podczas Targów Aktywności dla uczniów.

Jakie zajęcia zaplanował MDK w tym roku? Organizowane będą grupy plastyczne, teatralne, wokalne, taneczne, instrumentalne. Można wysłać dziecko na lekcje tańca nowoczesnego lub zapisać do klubu młodego recytatora. Nauczyciele poprowadzą też zajęcia, obejmujące aerobik, tenis stołowy czy badminton. W tym roku powstanie również pierwsza żeńska drużyna piłki nożnej. Dla czterolatków, które nie uczęszczają do przedszkola (np. z braku miejsc), utworzona będzie Artystyczna Akademia Przedszkolaka. Zajęcia prowadzone są do południa i po południu, a udział w nich jest bezpłatny.

MDK zaprasza również na zajęcia do filii – eMDeKusia przy szkole Podstawowej nr 23 i Ogrodu Jordanowskiego przy ul. Wyszogrodzkiej 1. Szczegółowe informacje: Dział Imprez MDK, tel. 24 364 77 15.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji