REKLAMA

Zagraj w weekend na Gramofunie

REKLAMA
W sobotę i niedzielę na małych i dużych czeka doskonała rozrywka. Mury Małachowianki będą gościły Festiwal Gier GRAMoFUN, czyli pasjonatów gier, w które warto zagrać!

13 października od 10 do 17 i w niedzielę, 14 października, w tych samych godzinach, całe rodziny mogą wziąć udział w wyjątkowej zabawie. GRAMoFUN to dwudniowy festiwal gier planszowych i bitewnych, o charakterze otwartym czyli dla każdego. Pasjonaci gier planszowych grają w tym czasie dla zabawy z dziećmi, młodzieżą i całymi rodzinami. Zapewniamy, że można złapać dzięki temu bakcyla na planszówki.

Impreza o takiej skali odbywa się w Płocku i w LO im. S. Małachowskiego po raz drugi. Organizatorami są planszomaniacy, którzy spotykają się regularnie co tydzień już od kilku lat. To dzięki tym pasjonatom z Płockiego Klubu Gier Planszowych Planszolandia i Klubu Fantastyki Fenris macie szansę poznać nowe gry planszowe i bitewne. Organizatorzy zapewniają, że jeśli znacie tylko Chińczyka to na pewno będziecie zaskoczeni, jeśli natomiast już gracie w nowoczesne gry planszowe, na pewno spotkacie ludzi, z którymi podzielicie się swoja pasją i zyskacie nowe doświadczenia. Wstęp na Festiwal jest oczywiście bezpłatny.

Honorowy patronat nad konwentem objął Prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski. PlockCafe.pl jest jednym z patronów medialnych festiwalu.Więcej informacji na stronie festiwalu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU