Zagraj w weekend na Gramofunie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
W sobotę i niedzielę na małych i dużych czeka doskonała rozrywka. Mury Małachowianki będą gościły Festiwal Gier GRAMoFUN, czyli pasjonatów gier, w które warto zagrać!

13 października od 10 do 17 i w niedzielę, 14 października, w tych samych godzinach, całe rodziny mogą wziąć udział w wyjątkowej zabawie. GRAMoFUN to dwudniowy festiwal gier planszowych i bitewnych, o charakterze otwartym czyli dla każdego. Pasjonaci gier planszowych grają w tym czasie dla zabawy z dziećmi, młodzieżą i całymi rodzinami. Zapewniamy, że można złapać dzięki temu bakcyla na planszówki.

Impreza o takiej skali odbywa się w Płocku i w LO im. S. Małachowskiego po raz drugi. Organizatorami są planszomaniacy, którzy spotykają się regularnie co tydzień już od kilku lat. To dzięki tym pasjonatom z Płockiego Klubu Gier Planszowych Planszolandia i Klubu Fantastyki Fenris macie szansę poznać nowe gry planszowe i bitewne. Organizatorzy zapewniają, że jeśli znacie tylko Chińczyka to na pewno będziecie zaskoczeni, jeśli natomiast już gracie w nowoczesne gry planszowe, na pewno spotkacie ludzi, z którymi podzielicie się swoja pasją i zyskacie nowe doświadczenia. Wstęp na Festiwal jest oczywiście bezpłatny.

Honorowy patronat nad konwentem objął Prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski. PlockCafe.pl jest jednym z patronów medialnych festiwalu.

Więcej informacji na stronie festiwalu.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji