REKLAMA

Zaginęła płocczanka [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

Od 13 lipca br. 48-letnia Jolanta Fuz nie kontaktuje się z rodziną. Policjanci prowadzą jej poszukiwania i proszą o pomoc.

Jolanta Fuz, 13 lipca br. w godzinach porannych opuściła miejsce zamieszkania na terenie Płocka i do dzisiaj nie skontaktowała się z rodziną, miejsce jej pobytu nie jest znane.

Rysopis: wzrost 169 cm, waga 100 kg, otyła budowa ciała, włosy spięte w kitkę, widoczne ubytki w uzębieniu, na lewym ramieniu blizna pooperacyjna, na podbrzuszu blizna po cesarskim cięciu. Ubrana była w: leginsy koloru czarnego, kurtkę koloru jasnozielonego, miała ze sobą torebkę damską koloru czarnego, okulary koloru czarnego, kobieta porusza się o kuli.

Ktokolwiek widział zaginioną lub zna miejsce jej pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 24 266-15-66, 24 266-16-00, 24 266-16-01 lub pod nr. tel. alarmowych 112 i 997.Aktualizacja

18 lipca około godz. 12, płoccy policjanci zakończyli poszukiwania za zaginioną Jolantą Fuz. Kobieta cała i zdrowa została odnaleziona.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU