REKLAMA

Zaginął 40-latek z Płocka [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

Od 18 maja 40-letni płocczanin nie kontaktuje się z rodziną, nie wiadomo również, gdzie przebywa. Poszukiwania mężczyzny prowadzi płocka policja.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzą poszukiwania za zaginionym Marcinem Wodeckim, 40-letnim mieszkańcem Płocka.

Płocczanin ostatni raz widziany był 18  maja około godz. 7 rano na ul. Zgliczyńskiego w Płocku. Poruszał się tego dnia samochodem marki Peugeot 306 o początkowych nr rej. WP. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania jak i nie skontaktował się z rodziną.

Rysopis: wzrost 168 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie szpakowate, uzębienie – ukruszony przedni ząb. Znaki szczególne: z tyłu na szyi znamię, tzw. myszka, koloru ciemnobrązowego. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w ciemnoniebieską kurtkę z białymi wstawkami na ramionach oraz białym kapturem, szarą bluzę z kapturem, niebieskie spodnie jeansy, buty sportowe czarno-białe.Jeśli widzieliście zaginionego lub znacie miejsce jego pobytu, skontaktujcie się z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 24 266 16 00 ; 24 266 16 01 i pod numerem alarmowym 112.

Aktualizacja

20 maja o godz. 12.40 otrzymaliśmy informację, że zaginiony mężczyzna wrócił do miejsca zamieszkania.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU