Tym razem nie chodzi o sztukę teatralną, a o giełdę ogrodniczą, która rozłożyła się na placu, należącym do spółki Rynex. Było pięknie, słonecznie, kolorowo, a – gdyby nie przewidywane protesty kierowców – chciałoby się powiedzieć: “Żeby tak już zawsze”…

Kilkadziesiąt stanowisk z przeróżnymi roślinami rozłożyło się 8 maja na placu przy teatrze. Ci, którzy odwiedzają regularnie Giełdę Ogrodniczą organizowaną przez Rynex, zapewne rozpoznali stałych wystawców. Byli jednak również i nowi, którzy po raz pierwszy pojawili się na Nowym Rynku.

Nie zabrakło oczywiście przeróżnego rodzaju sadzonek, kwiatów, drzewek, a także ziół, idealnych do przydomowego ogródka lub balkonowego zielnika. Piękne, kolorowe kwiaty przyciągały wzrok wielu odwiedzających, którzy korzystali z okazji rozmowy z producentami roślin, by dowiedzieć się szczegółów na temat hodowli poszczególnych gatunków.

Przypomnijmy, że jest to już piąta edycja tej imprezy, a poprzednie cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców, jak i odwiedzających. Giełda ogrodnicza organizowana jest wiosną oraz w okresie jesiennym. Przyjeżdżają na nią wystawcy z całego kraju, z okolic Łodzi, Warszawy i, oczywiście, Płocka.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji