REKLAMA

Zabawa w pubie z… planszówkami [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Płocki Klub Gier Planszowych i portal Planszolandia.pl zorganizował spotkanie z grami planszowymi i karcianymi w nowym, nietypowym miejscu – pubie Rock 69 w Płocku. To pierwsze, ale nie ostatnie spotkanie.

20 stycznia klienci Rock 69 mogli zrelaksować się w niecodzienny sposób – przy grach planszowych. Do dyspozycji mieli sporą ilość gier różnych gatunków: od familijnych, ekonomicznych, strategicznych, imprezowych po ciężkie gry wojenne. Nie wszyscy zapewne wiedzą, że gry planszowe to nie tylko Chińczyk czy Monopoly. Są również takie planszówki jak Ubono, Hanbi, Get Bit, K2, Ticket to Ride, Ingenious, Niagara,Tikal czy Kolejka, które kryją w sobie mnóstwo zabawy dla całej rodziny.

Goście mieli w pubie do dyspozycji 8 dużych stołów do grania. W spotkaniu wzięli udział doświadczeni „planszogracze”, którzy tłumaczyli zasady nowej gry. Organizatorzy zapewnili około 20 gier, w tym grę Hanabi, która zdobyła prestiżową nagrodę Spiel des Jahres 2013, czyli tytuł najlepszej gry ubiegłego roku.To nie ostatnie takie spotkanie – prawdopodobnie w gry planszowe będzie można grać w Rock 69 co poniedziałek.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU