REKLAMA

Za nami 18. Mikołajkowy Turniej Judo

REKLAMA

W sobotnim, 18. Mikołajkowym Turnieju Judo o Puchar Prezesa PSM L-W wzięło udział 200 dzieci. Dwa płockie kluby znalazły się na górze klasyfikacji drużynowej.

Turniej odbył się 3 grudnia, w godzinach 9-17, w sali widowiskowej Spółdzielczego Domu Kultury w Płocku przy ulicy Krzywoustego 3. Imprezę zorganizowali: uczniowski Klub Judo „Eljot” w Płocku, PSM L-W w Płocku oraz Urząd Miasta Płocka.

PowiązaneTematy

Zawody rozgrywały się na dwóch polach walki, gdzie rywalizowało 200 sportowców w 50 kategoriach wagowych i wiekowych. Były to dzieci w wieku 5-13 lat. Wśród uczestniczących w wydarzeniu ekip pojawiły się drużyny z Płocka: MMKS Jutrzenka Płock, UKS Sensei, UKS Judo Kano, UKS Eljot, jak również z Ostródy „Shizoku” z Sochaczewa „UKS 7”, z Grodziska Mazowieckiego „UKS Piranie” z Bielska „UKS Olimp” oraz z Małej Wsi „UKS Vikoria”.

Zawodnikom wręczono nagrody dodatkowe i indywidualne, ufundowane przez sponsorów: 50 kompletów medali we wszystkich kategoriach wagowych oraz nagrody rzeczowe i słodkie upominki dla wszystkich uczestników turnieju.

Ponadto, dodatkowe puchary i nagrody rzeczowe trafiły do najmłodszych uczestników oraz najlepszych zawodników, którzy w swoich kategoriach wyróżnili się wszechstronnym wyszkoleniem.

Klasyfikacja drużynowa Turnieju i Puchary dla 6 najlepszych ekip:

  1. UKS Eljot Płock
  2. UKS Sensei Płock
  3. UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki
  4. UKS Shizoku Ostróda
  5. UKS Olimp Bielsk
  6. UKS Judo Kano
  7. MMKS Jutrzenka Płock
  8. Viktoria Mała Wieś
  9. UKS 7 Sochaczew UKS Judo Eljot Płock A.B.

Turniej Judo był współfinansowany ze środków Miasta Płocka, SDK PSM L-W oraz środków własnych klubu.