REKLAMA

Youtuber o płockim browarze: Często nie doceniamy tego, co dzieje się wokół nas [FILM]

REKLAMA

Browar Gdynia to kanał na YouTubie, notujący blisko 1,5 mln wyświetleń. Tym razem celem jego podróży był Płock i nasz browar, w którym smakował kilka rodzajów piw.

Browar Gdynia to vlog o piwach rzemieślniczych. – Podróżuję po browarach restauracyjnych, rzemieślniczych w kraju i za granicą, aby przynieść dawkę świeżego spojrzenia na kwestię napoju, jakim jest piwo – pisze o sobie autor videobloga, który w najnowszym odcinku przyjechał do Płocka.

– To piękne, zatrzymać się w hotelu, który jest niecałe dwie minuty od browaru, pytać się w recepcji czy jest tu jakiś browar, który robi własne piwa na miejscu, i dostać odpowiedź: Hmm, nie wiem, ale jak już, to chyba coś na Starówce – rozpoczął swoją degustację autor vloga o polskich browarach. – Często jest tak, że nie doceniamy tego, co dzieje się wokół nas – stwierdził, zamawiając w Browarze Tumskim pięć rodzajów piwa – cztery podstawowe i jedno sezonowe, kwiatowe.Jak mu smakowały? Zobaczcie w odcinku „Browar Tumski Płock”.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. Wolf says:

    Piwo jak piwo, trochę lepsze od rozbełtanych wodą marketowych „masowców” nic nadzwyczaj wybornego. Kuchnia jak w knajpach na „starówkach” wystarczy zjeść w jednym wyszynku żeby wiedzieć czego można się spodziewać w innych miastach: pierogi, kaczka wątróbka z jabłkiem, żurawiną itd, stek i tym pidobne. Jest dla mnie wielce prawdopodobne że ludek został zaproszony na sponsorowaną degustację połączoną z obiadem w zamian za pochlebną opinię. Dla mnie knajpa nie jest zła lecz szału nie ma, nie zaskakuje poezją smaków inną niż ogulne restauracyjne trendy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU