REKLAMA

XI Memoriał Huberta Wagnera w Płocku

REKLAMA

Tegoroczna edycja Memoriału Huberta Jerzego Wagnera odbędzie się w Płocku w dniach 6-8 września. Orlen Arena będzie gościła najlepszych siatkarzy z Polski, Rosji, Holandii i Niemiec.

Impreza będzie ważnym sprawdzianem przygotowawczym dla biało-czerwonych, Polacy zmierzą się bowiem z dobrymi, europejskimi ekipami na dwa tygodnie przed Mistrzostwami Europy. Jak możemy przeczytać na serwisie sportowefakty.pl:

– Na 99 procent spotkamy się w płockiej Orlen Arenie. Po spotkaniu z władzami miasta stwierdziliśmy, że jest to znakomite miejsce, by pokazać siatkówkę na najwyższym poziomie i zaszczepić modę na nią wśród miejscowej młodzieży. Takie zadanie postawiliśmy przed sobą rok temu w Zielonej Górze, gdzie króluje żużel oraz koszykówka i – z tego, co słyszę – odnieśliśmy sukces. Teraz czas na bastion piłki ręcznej – mówi prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera, Jerzy Mróz.Pierwszy turniej odbył się blisko 10 lat temu w Olsztynie. Ostatni memoriał miał miejsce w Zielonej Górze. Czterokrotnie zwyciężali w nim biało-czerwoni, dwukrotnymi triumfatorami byli Holendrzy. Brazylia, Rosja, Niemcy i Włosi wygrywali raz.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU