REKLAMA

Wysokie skoki z Arturem Partyką

REKLAMA
Dzisiaj w Galerii Mazovia odbyło się drugie spotkanie z cyklu „Sobotnie porcje zdrowia”, tym razem pod hasłem „W zdrowym ciele zdrowy duch” z udziałem Artura Partyki.

Trzykrotny olimpijczyk, wybitny lekkoatleta Artura Partyka doradzał i dopingował młodzież z Miejskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Płock” w konkursie skoku wzwyż. W specjalnej konkurencji mogły wziąć również udział osoby z publiczności.

Odwiedzający Mazovię uczestniczyli w pokazach jogi dla dorosłych i dzieci, uczyli się także prawidłowych ćwiczeń rozciągających pod okiem instruktorów z Płockiej Akademia Jogi CONCEPT.

Niesamowite widowisko dźwiękowe i ruchowe w pokazie tanecznej sztuki walki capoeira stworzyła CAPOEIRA UNICAR z Płocka.Porad z zakresu ruchu udzielali konsultanci i trenerzy z klubu PURE, u których można było poddać się darmowemu pomiarowi metabolicznemu.

Osoby z nadwagą mogły natomiast skonsultować się i zapisać do kolejnej edycji Płockiej Kliniki Odchudzania, która organizuje dwumiesięczny kurs z udziałem psychologa, dietetyka, trenera personalnego oraz zabiegów wyszczuplających. Zainteresowani mogą zapisywać się do 29 października, formularze zgłoszeniowe znajdą przy punkcie informacyjnym Galerii Mazovia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU