Wysokie skoki z Arturem Partyką

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Dzisiaj w Galerii Mazovia odbyło się drugie spotkanie z cyklu “Sobotnie porcje zdrowia”, tym razem pod hasłem “W zdrowym ciele zdrowy duch” z udziałem Artura Partyki.

Trzykrotny olimpijczyk, wybitny lekkoatleta Artura Partyka doradzał i dopingował młodzież z Miejskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego “Płock” w konkursie skoku wzwyż. W specjalnej konkurencji mogły wziąć również udział osoby z publiczności.

Odwiedzający Mazovię uczestniczyli w pokazach jogi dla dorosłych i dzieci, uczyli się także prawidłowych ćwiczeń rozciągających pod okiem instruktorów z Płockiej Akademia Jogi CONCEPT.

Niesamowite widowisko dźwiękowe i ruchowe w pokazie tanecznej sztuki walki capoeira stworzyła CAPOEIRA UNICAR z Płocka.

Porad z zakresu ruchu udzielali konsultanci i trenerzy z klubu PURE, u których można było poddać się darmowemu pomiarowi metabolicznemu.

Osoby z nadwagą mogły natomiast skonsultować się i zapisać do kolejnej edycji Płockiej Kliniki Odchudzania, która organizuje dwumiesięczny kurs z udziałem psychologa, dietetyka, trenera personalnego oraz zabiegów wyszczuplających. Zainteresowani mogą zapisywać się do 29 października, formularze zgłoszeniowe znajdą przy punkcie informacyjnym Galerii Mazovia.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji