Wypadek przy wyjeździe z Płocka. Zderzyły się cztery samochody [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

Jak informują nasi czytelnicy, droga wyjazdowa z Płocka w kierunku Słupna jest całkowicie zablokowana. Spowodowane jest to wypadkiem, do którego doszło we wtorek rano w okolicach Cekanowa.

19 czerwca czytelnicy powiadomili nas o blokadzie drogi w kierunku Cekanowa, przy kościele.

– Wypadek na drodze na Miroslaw – napisał czytelnik. – Na skrzyżowaniu na wysokości Borowiczek, przy kościele, droga jest zablokowana. Policja kieruje na objazdy – wyjaśnił.

PowiązaneTematy

O to, co się stało, zapytaliśmy w Państwowej Straży Pożarnej w Płocku.

– Około godziny 9.30 zderzyły się cztery samochody – wyjaśnił nam dyżurny PSP w Płocku. – Jedna osoba jest poszkodowana – dodał.

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana.

Aktualizacja

Rzecznik płockiej policji poinformował, że w zdarzeniu na ul. Wyszogrodzkiej brały udział jednak trzy samochody.

– Około godz. 9.30 doszło do zderzenia trzech samochodów na ul. Wyszogrodzkiej, w rejonie skrzyżowania z ul. Parcele. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem citroen jumper, 25-letni mieszkaniec powiatu gostynińskiego, jadąc w kierunku Płocka nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył forda, kierowanego przez 49-letniego mieszkańca Płocka. Ford, przepchnięty siłą uderzenia, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z nadjeżdżającą z przeciwka skodą, którą kierował 30-letni mieszkaniec Płocka – tłumaczy rzecznik.

W wyniku zdarzenia, obrażeń ciała doznała pasażerka skody, 27-letnia mieszkanka Płocka, która została przewieziona do szpitala. Ze wstępnych ustaleń policji nie wynika, aby obrażenia zagrażały jej życiu. Obecnie ruch w tym miejscu odbywa się już normalnie.

Zdjęcie przesłane przez czytelnika