Osiedle Łukasiewicza zaprasza na powitanie lata

REKLAMA

Już za kilka dni uczniowie będą świętować rozpoczęcie wakacji. Z tej okazji Rada Mieszkańców Osiedla Łukasiewicza zaprasza na piknik.

Piknik rodzinny dla mieszkańców osiedla Łukasiewicza zaplanowano na 23 czerwca od godz. 15 na terenie Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Płocku. Przewidywanych jest wiele atrakcji, zarówno dla najmłodszych, jak i najstarszych mieszkańców.

– Na początku zaprezentują swoje umiejętności taneczne, jak i wokalne, dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 17, Miejskiego Przedszkola Nr 9, Szkoły Podstawowej Nr 3 oraz Gimnazjum Nr 5 – Zespół rockowy „Marchewkowe Pole”. Następnie wystąpi kabaret „Układ koleżeński”, a także Zespół Ludowy „Grzybowianki” z Grzybowa pod kierunkiem Pani Teresy Kowalskiej – wymienia Anna Derlukiewicz, przewodnicząca RMO Łukasiewicza.

Oprócz występów, na najmłodszych uczestników czekają dmuchana zjeżdżalnia, jungla oraz tor przeszkód, malowanie twarzy, malowanie figurek gipsowych, bańki mydlane, balony, wata cukrowa i inne słodycze. Będą też zwierzęta wiejskie i egzotyczne z Centrum Rekreacyjno-Rozrywkowego „Ranczowisko”, samochody straży miejskiej i policji, łódź WOPR, a także konkursy i zabawy.

PowiązaneTematy

– Ponadto, dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Miłośników Pojazdów Zabytkowych i Militarnych WISŁA, będzie można przejechać się po osiedlu samochodami i motocyklami militarnymi. Zostaną również rozegrane mecze piłki nożnej. Będą także udzielane porady rehabilitacyjne prowadzone przez wykwalifikowanego specjalistę w tej dziedzinie – uzupełnia Anna Derlukiewicz.

Na pikniku nie zabraknie oczywiście stoiska gastronomicznego z kiełbaskami i kaszankami z grilla, chlebem ze smalcem i ogórkiem kiszonym, soków, wody, kawy, czy herbaty. Od godz. 18 do 21 przewidywana jest natomiast potańcówka z konkursami z Zespołem „ROCKERS” i z Andrzejem Mańkowskim.

Taniec, grillowanie i zabawa – piknik osiedla Łukasiewicza