Wypadek przy teatrze. Ranny kierowca skutera

0

W poniedziałkowe popołudnie doszło do wypadku na placu przed teatrem. Samochód osobowy potrącił skuter, kierowca jest ranny. O zdarzeniu poinformowali nas czytelnicy.

10 października około godziny 14.30 przy Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku miał miejsce wypadek. Kierowca samochodu marki BMW potrącił skuter.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca BMW, 24-letni mieszkaniec Płocka, wymusił pierwszeństwo przy wyjeździe z parkingu koło lokalu Sajgon i zderzył się ze skuterem, który prowadził 23-letni mieszkaniec Płocka – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zderzenia, kierowca skutera doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala – wyjaśnia rzecznik.

W związku ze zdarzeniem, wyjazd z parkingu w rejonie baru Sajgon jest zablokowany. Utrudnienia mogą potrwać co najmniej do godziny 16.30.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać


Ostatnie Informacje

Konkursy
Rozdajemy Lekkie Ciacho!

Specjalnie dla czytelników PetroNews, Lekkie Ciacho, które dostarcza płocczanom pyszne desery bez cukru, przekazuje swoje wypieki do spróbowania. Wystarczy przyjść…