REKLAMA

Wypadek pod Wyszogrodem. Nie żyją dwie osoby

REKLAMA

W nocy z piątku na sobotę doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na drodze krajowej nr 62, w rejonie miejscowości Ciućkowo, samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Dwie osoby zginęły na miejscu.

Do wypadku doszło w nocy z 1 na 2 lipca, około godz. 3.40. W rejonie Ciućkowa zderzył się ciężarowy mercedes z osobowym peugeotom.

PowiązaneTematy

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem osobowym, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym, którym kierował 30-letni mieszkaniec powiatu inowrocławskiego – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zdarzenia, dwie osoby, które jechały w peugeocie zginęły na miejscu – dodaje.

Ustalono, że w peugeocie podróżowały dwie osoby – mężczyzna i kobieta w wieku 20 lat, pochodzący z Wyszogrodu.

Policja ostrzega, że w miejscu wypadku droga jest całkowicie zablokowana, pracują tam policjanci pod nadzorem prokuratora. Policjanci i funkcjonariusze straży pożarnej kierują pojazdy na wyznaczone objazdy: w miejscowości Słupno, w kierunku na Bodzanów oraz w Wyszogrodzie, w kierunku na Płońsk lub Iłów i Gąbin. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 12.

– Obecnie nie wiadomo, kto kierował osobówką, zostanie to ustalone w toku przeprowadzonego postępowania, w którym również zostaną ustalone dokładne przyczyny i okoliczności wypadku – wyjaśnia rzecznik płockiej policji.