Wypadek na rondzie. Są ranni

REKLAMA

W środowy poranek doszło do zderzenia dwóch auto na Rondzie Wojska Polskiego. Ranni zostali kobieta i mężczyzna, kierujący pojazdami.

Do wypadku doszło 11 marca około godz. 7.45. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca samochodem mercedes, 45-letnia mieszkanka Płocka, jadąc ul. Wyszogrodzką w kierunku centrum, nie zastosowała się do oznakowania pionowego i, przy nieczynnej sygnalizacji świetlnej, wymusiła pierwszeństwo przejazdu kierującemu matizem, 49-letniemu mieszkańcowi Gostynina – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

PowiązaneTematy

Zderzenie okazało się na tyle silne, że ranny został zarówno kierowca matiza, jak i kierująca mercedesem. Obydwoje zostali przewiezieni do szpitala, gdzie trwają ich badania. W związku z wypadkiem, jeden pas ul. Wyszogrodzkiej w kierunku centrum jest zablokowany, ruch odbywa się dwoma pasami na wprost i jednym pasem, dla skręcających w lewo w kierunku nowego mostu. Jak informuje Krzysztof Piasek, utrudnienia mogą potrwać co najmniej 2 godziny, jednak – ze względu na małe natężenie ruchu, nie są one duże.