REKLAMA

SPR propaguje zdrowy tryb życia

REKLAMA

„Sportowe Spotkania z Mistrzem Orlen Wisły Płock” to projekt SPR-u, który ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia wśród społeczeństwa oraz promocję klubu, poprzez spotkania z Adamem Wiśniewskim, kapitanem Nafciarzy. 

Jednym z celów projektu jest chęć przybliżenia sylwetek szczypiornistów społeczności z województwa mazowieckiego. Pierwsze spotkania już się odbyły – Adam Wiśniewski ćwiczył z mieszkańcami Gostynina oraz Warszawy. Zaplanowano jeszcze wizyty w Płońsku, Radzanowie, Gostyninie i Sierpcu, a zakończenie odbędzie się w Płocku.

PowiązaneTematy

– Adam Wiśniewski pokazuje, co dzięki swojemu charakterowi można osiągnąć – powiedział Robert Raczkowski, prezes SPR Wisły Płock. – Wielokrotnie miał rozmaite kontuzje, które teoretycznie skreślały go ze świata sportu, a on, niczym Feniks, odradzał się i w dalszym ciągu prezentuje wyśmienity poziom sportowy – dodał.

– Mam nadzieję, że sukces sportowy z Kataru przełoży się na to, że coraz więcej młodzieży będzie grało w piłkę ręczną i trenowało inne sporty, ale ja oczywiście zapraszam do piłki ręcznej, aby nasi następcy rośli jak najszybciej – powiedział Adam Wiśniewski.

Po wizycie w Gostyninie, popularny Gadżet, był zachwycony przygotowaniem szkoły do zajęć. Stwierdził, że było to dobre rozpoczęcie akcji i ma nadzieję, że w innych szkołach też tak będzie. Akcja „Sportowe Spotkania z Mistrzem Orlen Wisły Płock” swój finał będzie miała w Płocku, w Zespole Szkół nr 2.