Wymuszenie zakończone wypadkiem i sporo kolizji

REKLAMA

Miniony weekend obfitował w kolizje – policja interweniowała przy 19 takich zdarzeniach w Płocku i 10 w powiecie płockim. Miał miejsce również wypadek, do którego doszło w Narodowe Święto Niepodległości.

O wypadku, który miał miejsce 11 listopada w miejscowości Warszewka (gm. Drobin), na drodze krajowej nr 10, informowaliśmy już w sobotę.

PowiązaneTematy

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem marki volkswagen passat, 28-letni
mieszkaniec powiatu płockiego, wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującemu samochodem volvo, 26-letniemu mieszkańcowi miejscowości Osiek. W wyniku zdarzenia, dwóch pasażerów volvo doznało obrażeń
ciała i zostali oni przewiezieni do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały ich życiu – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

Wypadek koło Drobina

Policjanci zatrzymali również aż 6 nietrzeźwych kierowców: w Płocku dwukrotnie na ul. Wyszogrodzkiej, na ul. Gościniec, ul. 1 Maja i ul. Na Skarpie oraz na terenie powiatu, w miejscowości Słupno.

Straty ponieśli także właściciele jednego z domów przy ul. Południowej w Płocku, do którego włamano się 10 listopada. Z domu skradziono biżuterię i pieniądze o łącznej wartości około 4 tys. zł.

W ciągu weekendu 23 osoby zostały doprowadzone do izby wytrzeźwień.