REKLAMA

League of Legends – były pozytywne emocje

REKLAMA

NoveKino Przedwiośnie ponownie zaprosiło na wspólne oglądanie Finałów League of Legends. Jak wyglądało wspólne oglądanie ze znajomymi tych rozgrywek na dużym ekranie? 

NoveKino Przedwiośnie co roku umożliwia oglądanie tego ważnego dla miłośników „League of Legends” wydarzenia na dużym ekranie. Tym razem finały rozgrywały się 4 listopada w Chinach, a w Płocku można było je oglądać od godz. 7.30.

Organizatorzy eventu w NK Przedwiośnie

Jednym z prowadzących wydarzenia organizowanego w płockim kinie, był Adrian „Tyrmax” Martyka, który jest solo organizatorem „Spotkania przy kominku” z grą Hearthstone dla miasta Płock. Jak ocenia tegoroczny event w NK Przedwiośnie?

– Atmosfera podczas spotkania na sali kinowej, gdzie odbyło się wydarzenie, panowała fantastyczna – przyznaje Adrian Martyka. – Uczestnicy brali udział w naszych atrakcjach, w tym w quizach czy rzucie papierowym samolotem „Corki challange” – dodaje Adrian. Jak tłumaczy, Corki wywodzi się od postaci fikcyjnej, a dokładniej od postaci, która występuje właśnie w grze League of Legends.– Dodatkowo, podczas wspólnego oglądania meczów tego finału praktycznie każdy uczestnik pokazywał tę pozytywną energię kibica na poszczególne sytuacje, jakie pojawiały się na meczach – zapewnia Adrian Martyka.

W wydarzeniu wzięło udział niespełna 200 osób. Wkrótce powstanie film z krótkich filmików, zarejestrowanych przez uczestników eventu.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU